Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 úno 2020 18:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Easyjet vs Wizzair let Londyn - Praha + ubytování Londyn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 07:58 
VIP

antsat píše:
Diky za napad opodo. Vychazi mne to na 82,5€ letenky a zavazadla 74€ celkem 156€
Na osobu vc zavazadla 1460 kc. Nejsem clenem wizz. Clenstvi kvuli 1 letu nebudu resit. Entropay kartu nemam
Bude li mit wizz dalsi slevu 20% co asi opodo. Co vy na to?

Si Entropu založ je to jednoduché, s Wizz a jejich 20% bych byl při zemi a navíc na takové trati jako z LTN.
Nebo s koupí umím pomoci

PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 08:29 
VIP

antsat píše:
Spanek na letisti, moje damy ( dcera manzelka) urcite nebudou chtit. Zkusim jim to navrhnout :lol:

Já jsem o spaní na letišti nic nepsal, jen jsem zmiňoval že letištní hotely, na Gatwicku zejména, bývají o víkendu za velmi rozumné ceny a rozhodně s lepším poměrem cena/kvalita než to co seženeš za srovnatelnou cenu v centru + odpadá nutnost vstávat jak do kolbenky při ranním odletu ... :roll:

antsat píše:
Nejsem clenem wizz. Clenstvi kvuli 1 letu nebudu resit.

Při třech letenkách najednou ti to ale v součtu pár liber ušetří a do budoucna se to může hodit.

PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 11:55 
Diskutér

Jak sdilel j.ree planovane zmeny ve WDC, tak pri trech lidech by se to ted uz moc nevyplatilo.

Jinak Wizz z LTN na cestu z Londyna do Prahy neni tak spatny. Letiste je obycejne dostupne levneji, easybus ted preprodava kapacitu (komfortnejsiho) NationalExpressu a takhle dopredu muzes sehnat od 2 GBP. Letiste je relativne male rychle se tak dostanes na Gate. Navic bus na LTN se tak casto nezpozduje v zacpach jako ten na STN.

Jinak Easy z LGW je celkove komfortnejsi cesta, ale za ten cenovy rozdil to asi nestoji. Easy je prijemnejsi hlavne ve smeru z PRG do LON jelikoz ma stojanky primo u terminalu a provadi boarding pres jet bridge, coz je mnohem komfortnejsi nez dlouho tlacenice v autobusu a na schudkach do letadla v podani Wizz a Ryan. (A umoznuje to zustat v MC Lounge o 15 min dele:))

PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 19:13 
Tazatel

Potreboval bych poradit, zridil jsem kartu Entropay + nahral aplikaci od Opodo do Iphone. Cena letenky 12 E. Bohuzel, pri platbe je mozne klasicka Visa s doplatkem 15E.
Vyhodnejsi je to pres web za 22 E s Entropay.
Kde delam chybu a nebo to maji nejak osetrene?

PříspěvekNapsal: 14 říj 2014 19:33 
VIP

Nahryzlé jabko nevlastním, takže nevím / a opodo pro android mi píše, že není pro mou zem dostupné/, ale pokud tam nejde vybrat entropay, tak je to asi pasé. Kup za 22 na com a ušetříš i tak 16 euro, nebuď zase hamoun :D

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014 04:44 
Tazatel

Dekuji vsem za rady. Letenky jsem koupil, vcetne odbaveneho zavazadla, poplatku entropay, nevyhodneho kurzu mbank, vysla v prumeru na 1466 kc. Manzelka a dcera maji vlastni rezervaci, cena 2*26€, ja dalsi rezervace za 22€. Netroufl jsem si udelat rezervaci pro kazdeho zvlast. Mozna to neni problem, ale at jsou radeji spolu. Odbaveni zavazadla, online check in atd budu resit pozdeji, je to za dlouho a tolik informaci moje pamet jiz neunese :lol: . Easybus ma listky pouze do konce brezna, kveten zatim koupit nelze. Tipy na vyhodne ubytovani muzete posilat do sz a nebo sem.

PříspěvekNapsal: 15 říj 2014 07:35 
VIP

Dyť ti psali, že stejně skončíš v Travelodge, tak jaký tipy :lol: :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina