Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 06 pro 2022 05:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 206 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nováček letí poprvé s Easyjetem
PříspěvekNapsal: 07 čer 2013 20:58 
Návštěvník

Ahoj. Prosím mohl by mi někdo poradit, kdy nejpozději před odletem si člověk může koupit letenku? 3 hodiny před odletem? Konkrétně - odlet 17:00, tak kdy nejpozději ještě můžu koupit letenku (s odbavením na letišti). Moc díky.

PříspěvekNapsal: 08 čer 2013 08:36 
VIP

YaniCZka píše:
Ahoj. Prosím mohl by mi někdo poradit, kdy nejpozději před odletem si člověk může koupit letenku? 3 hodiny před odletem? Konkrétně - odlet 17:00, tak kdy nejpozději ještě můžu koupit letenku (s odbavením na letišti). Moc díky.

Odlet v 10:35 a letenka zakoupena v 9:35, takze i hodinu pred to jde.

PříspěvekNapsal: 17 srp 2013 14:39 
VIP

V podmienkach pre batozinu na palubu je napisane, ze do istych rozmerov mi garantuju, ze si ho mozem vziat na palubu. A ze na palubu si mozem zobrat aj batozinu, ktora ma o nieco malo vacsie rozmery, ale moze sa stat pri vytazenych letoch, ze na palubu mi ju nepovolia, resp. budem si ju musiet podat.
.
Ako to mam chapat? Ma s tym niekto skusenost? Budem si potom musiet za batozinu doplatit, alebo ako casto sa stava, ze tu vacsiu mi uz nedovolia? A kedy sa tomto dozviem?

PříspěvekNapsal: 17 srp 2013 15:25 
Diskutér

Easyjet v letošním roce zmenšil rozměry palubních zavazadel, u kterých garantuje přepravu v kabině letadla. Větší - původní povolený rozměr je stále bez doplatku, ale není garantovaná přeprava v kabině. Tato zavazadla jsou v případě plných letů občas cestujícím odebírána ve frontě při nástupu do letadla ( mají-li povolený rozměr - bez doplatku), případně nám byla nabídnuta jejich přeprava při předávání placeného zavazadla u přepážky.
Někde jsem však četl info, že toto opatření ( dvoje rozměry) platí do konce roku, od nového bezplatně snad už jenom menší rozměry... , ale nejsem si tím jistý....

PříspěvekNapsal: 17 srp 2013 16:06 
VIP

Cvrcek píše:
Někde jsem však četl info, že toto opatření ( dvoje rozměry) platí do konce roku, od nového bezplatně snad už jenom menší rozměry... , ale nejsem si tím jistý....

Muzes najit zdroj?

PříspěvekNapsal: 17 srp 2013 16:23 
Diskutér

Bohužel, možná je to jenom moje domněnka, že to bylo v nějakém sdělení od EZY, ale nemohu to již najít..... Omlouvám se, ale nedávejte této informaci váhu....

PříspěvekNapsal: 17 srp 2013 16:57 
Tazatel

Na to příruční zavazadlo si opravdu dejte pozor.
Já letěl v lednu a únoru dvakrát do Maroka a pokaždé dělali s příručním zavazadlem šachy.
Při první cestě u vstupu do letadla slušně požádali , aby kdo může dal zavazadla bezplatně do "odbavení" - nastupovali jsme jako první a batohy dali na ploše u letadla na pás a v Miláně normálně vyjel s odbavenými kufry. To bylo v poho , měli jsme 6 hodin čas.
Při návratu z druhé cesty to ale byl masakr!
Lidé normalně nastupovali a u posledních cca 20 lidí udělali stop a všichni museli dát povinně zavazadla k odbavení. Já ale potřeboval v praze stihnout za 15 min. poslední autobus na nádraží a následně vlak, ale moje vysvětlení a výhrady nikdo nebral v potas. "Bába" mi vytrhla batoh , přelepila čárový kod a vrazila do ruky ať ho dám u letadla na pás.
Kolem maníka u pasu jsem profrčel a nastoupil do letadla . V tom přiběhl maník a začal mi bagl zase rvát z ruky a něco huhlal Italsky.
Stévardovi jsem opět začal vysvětlovat že musím stihnout autobus a vlak. Dobrých pět minut jsme se přeli ale nakonec bágl pustil a nechal mne nastoupit. Pro kámoše a půlku letadla docela dobrá groteska . Ale mi se fakt dalších 7 hodin na vlak čekat nechtělo.
Tak dávejte pozor a raději nastupovat v co nejdříve.
V.

PříspěvekNapsal: 18 srp 2013 07:31 
VIP

Velka vdaka za info !
Presne toto ma zaujimalo.
Ak hrozi "len" to, ze batozina pojde do batozinoveho priestoru, tomu sa viem prisposobit.
A nema pre mna zmysel si kupovat odbavenu batozinu dopredu.

PříspěvekNapsal: 19 srp 2013 14:05 
VIP

Mám dotaz. Jak to chodí u easyJetu, když najednou koupím např. PRG-MXP-FCO-MXP-PRG, tak mi to vygeneruje jen jeden booking code a v případě když mi na zpáteční cestě uletí z důvodu zpoždění toho předchozího letu letadlo do Prahy, tak mě musí automaticky dát na další nebo je to jen jejich dobrá vůle. Dík

PříspěvekNapsal: 19 srp 2013 14:10 
VIP

3.1.6 easyJet je dopravce zajišťující lety z bodu do bodu (tzv. point-to-point) a neprovozuje navazující lety pro cesty s využitím našich letů nebo letů jiných dopravců. Pokud jste si u společnosti easyJet rezervovali navazující let, představuje toto samostatnou přepravní smlouvu.

http://www.easyjet.com/cs/obchodni-podminky

PříspěvekNapsal: 19 srp 2013 14:44 
Diskutér

Když ti uletí (ať už z důvodu zpožděného předchozího letu či jakéhokoliv jiného důvodu), tak v rámci dobré vůle ti umožní přebookovat letenku na nejbližší navazující let za Rescue Fare (max. do dvou hodin po odletu letadla dle letového řádu). Rescue Fare dělá mám pocit 60 nebo 80 EUR...

PříspěvekNapsal: 19 srp 2013 15:19 
Diskutér

Přestupy na MXP lze za určitých podmínek zdarma pojistit.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2013 14:16 
Moderátor

Zkoušel někdo někdy s Easy odletět stejným letadlem jako přiletěl?

Konkrétně mi jde o let: Liverpool (LPL) - Insbruck (INN) - Liverpool (LPL)

Přílet v 10:05 a odlet zpět v 10:45.

Osobně si myslím, že to nepůjde, ale třeba to někdo zkoušel a má reálnou zkušenost :-)

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2014 13:58 
Návštěvník

Mám koupenou zpáteční letenku s easy a potřebovala bych přidat jedno odbavené zavazadlo - ale jenom v jednom směru, zpátky poletím jen s kabinovým. Nikde jsem nepřišla na to, jestli to jde. V manage my booking mi to nabízí přidání zavazadla za 1200 Kč, ale nedají se vybrat směry, takže předpokládám, že to bude na celou cestu tam i zpátky, to je pro mě ale zbytečné.. Nemáte někdo zkušenost? Díky.

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2014 18:12 
Diskutér

Na webu toto nelze. Můžeš ještě zkusit zeptat se po telefonu (+44 330 365 5454, bez poplatku aerolince), případně přidat zavazadlo až na letišti, kde by to mělo stát 900,-. Kdyby to bylo pro zpáteční let, tak by to na webu šlo po uskutečnění letu tam.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 206 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina