Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 25 úno 2020 10:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Změna jména
PříspěvekNapsal: 10 lis 2014 18:21 
Diskutér

pecik píše:
Známá se mnou měla letět 17.11 do Ománu.Ode dneska je hospitalizována v nemocnici.
Takže nemůže odletet.Letenky jsou od http://www.Pelikán ,a jsou dvě čsa Praha-Dubaj,a Swiss Dubaj-Muscat.
Chtěla by letenky někomu z rodiny darovat.Za jakých podmínek,a za jaké ceny je toto možné.
Popřípadě zdušení letu,ji něco z ceny vrátí ?
Díky za odpověd.

nechápu proč je toto v tématu ČSA ale budiž.. změna jména je u každého dopravce jiná zkuste navštívit stránky dopravce nebo zavolat / napsat mail. Druhá možnost je hloupá, zrušení letu je totiž nevýhodné...dostanete totiž pouze administrativní poplatky za přistání na letišti. to znamená zhruba 20% z ceny letenky (cca!)

PříspěvekNapsal: 10 lis 2014 18:31 
Diskutér

pecik píše:
Známá se mnou měla letět 17.11 do Ománu.Ode dneska je hospitalizována v nemocnici.
Takže nemůže odletet.Letenky jsou od http://www.Pelikán ,a jsou dvě čsa Praha-Dubaj,a Swiss Dubaj-Muscat.
Chtěla by letenky někomu z rodiny darovat.Za jakých podmínek,a za jaké ceny je toto možné.
Popřípadě zdušení letu,ji něco z ceny vrátí ?
Díky za odpověd.

No po dlouhém zjištování to vypadá bledě.Není možná změna jména.U jednoho segmentu(je zvláštní že u toho nejlevnějšího) je možné přebukování za 2700,. kč,+rozdíl v zaplacené ceně,a nové ceně.

PříspěvekNapsal: 14 lis 2014 20:42 
Diskutér

Vláďa píše:
Dobrý den.
Potřebuji radu.
Při rezervaci letenky u Easy Jet jsem udělal překlep ve jméně .
Místo Ě jsem napsal JE . Poraďe jak kontaktovat leteckou společnost "mejlem"? Nikde jsem ho nenašel, a volat se mi zdlouhavě nechce.
Díky lama.

Lety po evropě(zjištováno u leteckých spol)-dvě písmena jiná nejsou problém.
Po světě,bych to viděl na jedno.Vlastní zkušenost v Asii.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina