Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 25 úno 2020 10:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Storno letenky
PříspěvekNapsal: 30 črc 2018 15:26 
Diskutér

Celkem pozitivní zkušenost s Easyjetem při rušení letenky z důvodu stávky a refundace následných nákladů. Let MRS-VCE zrušen z důvodu stávky řízení letového provozu na letišti v MRS. Dozvěděl jsem se to den před odletem v emailu od Easyjetu, přes odkaz jsem letenky zrušil. Peníze za letenky na účtu do 2 dnů. Dále v mailu psali o možnosti podat si žádost o refundaci nákladů, které jsme vynaložili na náhradní cestu do našeho cíle. Zakoupeny jízdenky u Flixbusu za 40 Euro (letenka stála 20). Pár dní po vyplnění formuláře email, že akceptují úhradu nákladů a že peníze pošlou do 14 pracovních dní. Po dvou měsících jsem se jim emailem připomenul a za další týden jsou peníze na účtu.
Na dalším letu VCE-PRG jsme trčeli něco přes hodinu v letadle na letišti z důvodu špatného počasí na cestě. Letušky bez keců nosily zadarmo vodu každému kdo chtěl. To samé se nám stálo týden před tím s Ryanairem a tam se letušky jen dušovaly jak Raynair nemusí dle regulí vůbec nic.
Takže za mne Easyjet velké plus v přístupu k zákazníkům.

Předmět příspěvku: Re: Storno letenky
PříspěvekNapsal: 30 črc 2018 15:43 
VIP

Znamym se letos nepodarilo ani ofiko stornovat letenky, ani z nich dostat zadne potvrzeni pro pojistovnu, prehazovali si je jak horky brambor a nic. Nastesti Evropska pojistovna byla vstricna a vyplatila 80% z ceny letenek, jelikoz meli potvrzeni z hotelu, ze nedorazili a samozrejme lekarskou zpravu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina