Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 08 črc 2020 23:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3157 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nákup letenky bez poplatků
PříspěvekNapsal: 21 úno 2020 17:04 
VIP

Nejlíp teď vychází španělská mutace webového Opodo. Ale chce to VISA Entropay a už mi to žádnou kartu jako ji nebere :lol:

PříspěvekNapsal: 23 úno 2020 12:09 
VIP

michal5 píše:
Rumbo stále funguje, jen ty částky jsou nižší pouze o 5-10%. Krom toho se dá/mělo by se dát např. u letušky nebo studenta platit benefitní kartou ;)

EDIT: Jinak mě by momentálně zajímalo, jestli se dá někde trošku srazit letenka s ČSA. Snová apka už stávkuje.

Tady ti pomůžou (snová apka);-)
https://www.nakluky.cz/

PříspěvekNapsal: 23 úno 2020 12:26 
VIP

brumbrum píše:
michal5 píše:
Rumbo stále funguje, jen ty částky jsou nižší pouze o 5-10%. Krom toho se dá/mělo by se dát např. u letušky nebo studenta platit benefitní kartou ;)

EDIT: Jinak mě by momentálně zajímalo, jestli se dá někde trošku srazit letenka s ČSA. Snová apka už stávkuje.

Tady ti pomůžou (snová apka);-)
https://www.nakluky.cz/

Díky, ale tvé kámoše s tím otravovat nebudu :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 13 bře 2020 08:39 
VIP

kdo máte nějaké zrušené lety s Ryanair koupené přes trysky,sny apod., a žádáte o refund, podařilo se vám požádat o vyplacení na účet nebo na jinou kartu?

Ofiko vrací automaticky na kartu, ze které bylo placeno, což je komplikované a značně ztrátové, tak přemýšlím, zda se k tomu dá dostat přímo.

PříspěvekNapsal: 13 bře 2020 09:07 
VIP

Myslím se to bude týkat řady lidí včetně mě, ale jsem skeptik... Riziko podnikání :?

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 10:39 
VIP

Ahoj, nastala nějaká změna u Ryanairu nebo stále vrací jen na původní kartu (tj. neumí vouchery ani kredity) a musím žhavit drát na Edreams nebo rebookovat?

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 10:49 
VIP

mně se to tedy překonat nepodařilo, kdykoliv jsem s někým mluvil, tak mi řekli, že to jinak nejde.
Dokonce i když jsem dokoupil priority boarding a přišlo mi nové potvrzení (s údajem celkové ceny xxx€ placeno kartou xy (číslo mojí karty), tak při refundu vrací každou část na tu kartu, ze které bylo placeno, tj. pouze doplatek za priority na mou kartu, cenu letenky na kartu prodejce, a nejde to zvolit jinak. Napsal jsem to pak ještě do formuláře, včetně možnosti poslat převodem na IBAN, ale bez reakce, předpokládám že bylo refundováno standardně a budu muset vymáhat přes prodejce (lastminute).

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 11:15 
VIP

Ajajajaj :lol: Teď jsem čtvrt hodiny hledal, jak kontaktovat Edreams, abych se jich zeptal, zda a za kolik mi pomůžou s refundem :mrgreen: Zrušili Twitter, Facebook chat v angličtině není dostupný. Ve španělštině ano, ale jen pro lety maximálně 5 dnů před odletem. Napsal jsem zaklínadlo "reclamación" a byl mi alespoň zpřístupněn formulář pro stížnosti.

Jinak jiný e-mail ani formulář se mi nepodařilo najít. Podle všeho by měl fungovat ještě telefon, ale americké číslo i mezinárodní osmistovka je podle všeho mimo provoz a nehrozí, že by se tak přes Skype dalo volat zadarmo. Britská je online, ale je to cca 0,025 € za minutu a to se při delším čekáním už prodraží :lol:

Sečteno podtrženo, je nemožné písemně kontaktovat zákaznickou podporu a zjistit, zda pomůžou s refundem od Ryanairu a zda za to nebudou něco chtít (ačkoli by neměli). Napsal jsem stížnost a uvidím, zda se k ní někdo do odletu vyjádří.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 11:48 
VIP

Náhodou, jsem příjemně překvapen podporou od Edreams (vím, může se to ještě pokazit na mnoho další krocích, ale i tak). Necelou půlhodinu po odeslání stížnosti už mám odpověď - že vrátí, stačí jen, když Ryanair bude refundovat. Pro španělštináře připojuji originál:

Edreams píše:
Estimado Cliente

En primer lugar, queremos agradecerle que se haya puesto en contacto con eDreams.

Lamentamos saber toda la situación y sentimos los inconvenientes ocasionados.

A continuación, te indicamos cómo solicitar el reembolso de tu reserva con Ryanair (Localizador eDreams: 123456789).
1.Contacta con Ryanair y pide la confirmación del reembolso donde se especifique:
• la cantidad reembolsada
• el localizador de su vuelo con la compañía
2. Reenvíanos el e-mail con la confirmación del reembolso a la dirección de correo electrónico lowcost@contact.edreams.com

Una vez tengamos este documento, abonaremos la cantidad correspondiente del reembolso en la tarjeta utilizada en el momento del pago.

De nuevo, rogamos que acepte nuestras disculpas por las molestias causadas. Permanecemos a su entera disposición si aun necesita asistencia.

Atentamente,

Intissar
Customer Care Agent

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 12:27 
Diskutér

Díky za informaci. Stále čekám, až mi Ryanair napíše, že zrušil mou květnovou cestu do Bergama :-)

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 13:20 
VIP

tatranka píše:
Díky za informaci. Stále čekám, až mi Ryanair napíše, že zrušil mou květnovou cestu do Bergama :-)

Čekám to stejné.. mám 8.5-10.5. kdy začínají létat, do 7.5. zatím vše zrušeno.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 13:33 
Diskutér

Stejnej let :-)

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 16:50 
Diskutér

Vratia (edreams) to automaticky alebo to treba u nich vyziadat?
U ryanair som uz klikol na refund.

Edit - uz som si prelozil tu spanielsku cast, dik za info, idem posielat par mailov

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 19:02 
Diskutér

michal5 píše:
Náhodou, jsem příjemně překvapen podporou od Edreams (vím, může se to ještě pokazit na mnoho další krocích, ale i tak). Necelou půlhodinu po odeslání stížnosti už mám odpověď - že vrátí, stačí jen, když Ryanair bude refundovat. Pro španělštináře připojuji originál:

Tohle mi napsali taky, ale na zrušené letenky dopravcem kvůli špatné ceně. V půlce února a dodnes je nemám. Takže reklamace platby a uvidíme. :D

PříspěvekNapsal: 14 dub 2020 19:52 
VIP

Hups, a to jsem si říkal, že vidím světélko na konci tunelu :lol:
Ještě uvidím co FRko, jestli náhodou nekývne na nějaký voucher či kredit :mrgreen: (Dávám tomu tak 10 %.)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3157 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina