Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 lis 2019 05:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cestování s malými dětmi
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 18:26 
Diskutér

nechce se mi zakladat new topic tak to napisi sem...
nevite jak je to stim kdyz si v rezervaci zaskrtnu "special assistant" jde mi o to ze me napadlo koupit babicce nejake letenky do varsavy a krakova ( mela predky v polsku takze k nemu ma vztah..) tusin ze zaskrtnuti toho special assitamce nic nestoji, tak by me zajimalo co v tom je a nejom u FR ( varsava-krakov tusim nelitaji, vim jenim o LOT a tam uz asi cena nebude nic moc ale jsem pripraven do toho neco vrazit :D ). Ona chodi sice bezhole ale zato docela pomalu a zrovna ty schudky u RYR co se vyklapeji z letadla + naval lidi zezadu by asi nebyl pro ni uplne idealni.... mate s timto nekdo nejakou zkusenost ? diky :)

PříspěvekNapsal: 28 lis 2015 16:29 
Kolemjdoucí

Mame koupene dve letenky pro dospele, potrebuji k nim pridat infanta, online check-in jeste neni udelan, nevite nekdo jak toho dasahnu?

PříspěvekNapsal: 10 pro 2015 20:49 
VIP

skus Ryanair chat

PříspěvekNapsal: 18 pro 2015 19:33 
Diskutér

Má někdo zkušenost s tím, že koupil pro dítě letenku pro dospělého a odletěl? Jelikož pro dospělého byla u prodejce levnější, koupil jsem pro dítě 5 let letenku adult a datum narození jsem jako omylem místo 2010 dal 2001 - uvedu chybu komunikace mezi mnou a těmi, kterým jsem to kupoval. Bude v rezervaci u Ryanairu vidět i ten datum narození nebo ne? Zatím ho tam nevidím. Nebo by se pak dal přepsat u check-inu?

PříspěvekNapsal: 18 pro 2015 20:22 
Diskutér

Seba69 píše:
Má někdo zkušenost s tím, že koupil pro dítě letenku pro dospělého a odletěl? Jelikož pro dospělého byla u prodejce levnější, koupil jsem pro dítě 5 let letenku adult a datum narození jsem jako omylem místo 2010 dal 2001 - uvedu chybu komunikace mezi mnou a těmi, kterým jsem to kupoval. Bude v rezervaci u Ryanairu vidět i ten datum narození nebo ne? Zatím ho tam nevidím. Nebo by se pak dal přepsat u check-inu?

Určitě napiš na Live chat Ryanairu :) jsou tam opravdu velice laskavý a nikdy jsem neměl problém s čímkoli :)
https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=1
hlavně být příjemný na ně :)

PříspěvekNapsal: 19 pro 2015 16:52 
Diskutér

A jsou v rezervaci FR videt data narozeni?

PříspěvekNapsal: 19 pro 2015 17:42 
Diskutér

Seba69 píše:
A jsou v rezervaci FR videt data narozeni?

jakmile přijdeš na pasovku tak si toho někdo všimnout podlě musí že to není schodný s narozením dítěte :)

PříspěvekNapsal: 19 pro 2015 19:24 
Návštěvník

1) dítě na dospěláckou letenku neodbavíš - nepustí tě to, takže budeš muset lhát v datumu narození
2) už cca půl roku, možná víc, na boarding kartách Ryanairu je u dětí vytištěné CHD vedle jména - takže bez skenování a datumu narození obsluha pozná, že dítě má "blbou letenku" Hodně to bije do očí.

určitě jim pisni na chat, řekni že jsi omylem malému koupil letenku jako dospělému, v pohodě ti to změní na dětskou a přiřadí ho k tvé letence (dítě samo letět nesmí a check in by ti to nedovolilo ani tak).
V lednu jsem měla to stejné...akorát je tam ještě jeden problém, že když ti to takto změní, to dítě i tak nebudeš moci odbavit online, takže ti zadají číslo pasu, datum narození dítěte atd hned oni na tom chatu do systému, s tím, že si máš před každým letem zajít na letišti k nim na přepážku k vytištění boarding passu (ne na check in, ale na přepážku Ryanair), takže je to celkem zdlouhavé...Ještě je jedna věc, když máš takto udělanou letenku ty s malým, tak ty se v pohodě odbavíš a dostaneš určité sedadlo, malý bude odbavený až na letišti, takže je velká pravděpodobnost, že může dostat sedadlo jiné než ty, nevím jak to pak řeší... Já je prosila hned ze startu na tom chatu, co se sedadlama, jestli budeme sedět společně a borec mi ochotně přiřadil hned sedadla vedle sebe zdarma, dle výběru, pro oba lety. Na tom chatu jsou opravdu super a vstřícní, tak se toho vůbec neboj. Tyto zkušenosti jsou z letošního ledna, nevím, jak to je po změně systému, co teď dělali.

PříspěvekNapsal: 19 pro 2015 19:57 
Diskutér

agusia_to píše:
1) dítě na dospěláckou letenku neodbavíš - nepustí tě to, takže budeš muset lhát v datumu narození
2) už cca půl roku, možná víc, na boarding kartách Ryanairu je u dětí vytištěné CHD vedle jména - takže bez skenování a datumu narození obsluha pozná, že dítě má "blbou letenku" Hodně to bije do očí.

určitě jim pisni na chat, řekni že jsi omylem malému koupil letenku jako dospělému, v pohodě ti to změní na dětskou a přiřadí ho k tvé letence (dítě samo letět nesmí a check in by ti to nedovolilo ani tak).
V lednu jsem měla to stejné...akorát je tam ještě jeden problém, že když ti to takto změní, to dítě i tak nebudeš moci odbavit online, takže ti zadají číslo pasu, datum narození dítěte atd hned oni na tom chatu do systému, s tím, že si máš před každým letem zajít na letišti k nim na přepážku k vytištění boarding passu (ne na check in, ale na přepážku Ryanair), takže je to celkem zdlouhavé...Ještě je jedna věc, když máš takto udělanou letenku ty s malým, tak ty se v pohodě odbavíš a dostaneš určité sedadlo, malý bude odbavený až na letišti, takže je velká pravděpodobnost, že může dostat sedadlo jiné než ty, nevím jak to pak řeší... Já je prosila hned ze startu na tom chatu, co se sedadlama, jestli budeme sedět společně a borec mi ochotně přiřadil hned sedadla vedle sebe zdarma, dle výběru, pro oba lety. Na tom chatu jsou opravdu super a vstřícní, tak se toho vůbec neboj. Tyto zkušenosti jsou z letošního ledna, nevím, jak to je po změně systému, co teď dělali.

Ok, dik moc ;-)

PříspěvekNapsal: 11 led 2016 12:59 
Diskutér

Ahoj,
mam dotaz. Mame koupeny letenky z FMM do AGP od Ryanu pro 3deti (7,5,3 roky). Chceme si pujcit auto a vzit detem podsedaky.

Chapu dobre, kdyz je v podminkach Ryanairu napsano :

"One fully collapsible pushchair/double pushchair/travel system/baby sling per child plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot can be carried free of charge. Any other additional items of infant/child equipment (max weight 20kg per item) can be booked online at the rate of £10/€10 per item/per one way flight."

ze muzeme vzit 3 podsaky zadarmo a jeste kabinove zavazadlo do 10kg?

Diky za objasneni a za zkusenosti!

PříspěvekNapsal: 11 led 2016 14:36 
VIP

vyznieva to tak ze ano, ale skus Ryanair chat, tam ti urcite to potvrdia.

PříspěvekNapsal: 11 led 2016 16:10 
Diskutér

Opravdu to tak je, vyzkoušeno v létě 2015 z FMM do AHO a taky s 3 dětma:-) Předtím jsme ho v létě měli z NUE do AGP v tom příručním kufříku, protože to ještě toto neplatilo. Nejlepší je ten polystyrenový z Kauflandu za 70Kč.

PříspěvekNapsal: 11 led 2016 16:53 
Diskutér

Diky za info z praxe!

PříspěvekNapsal: 19 úno 2016 21:25 
Diskutér

Podavam cerstvou zkusenost Ryan FMM_AGP tri detske podsedaky opravdu zadara a zpet jsme leteli s Vuelingem AGP_MUC a taky byly zdarma i kdyz na jejich webu o tom neni ani carka.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2016 21:42 
Diskutér

Ahoj, dotaz: chcem letět VIE-SFO. Pro dítě 1,5 roku bych chtěl samostatnou sedačku - koupit letenku jako pro child ne infant. Na pelikánu mě to nepustí dál. Když našidím věk, může být pak nějaký problém? Dík J.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina