Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 srp 2022 01:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 285 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Obsah příručního zavazadla
PříspěvekNapsal: 03 led 2010 15:30 
Tazatel

chystám se v lednu s ryanair na 6 dní na tenerife, chtěl bych si vzit stan do příručnho zavazadla, nebudou vadit laminátové tyče s kovovými konci při kontrole? díky za rady

Předmět příspěvku: Re: příruční zavazadlo
PříspěvekNapsal: 03 led 2010 15:48 
VIP

Tyče? kovové konce? o co, že tě s tim nikam nepustěj.

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 16:00 
Nováček

Ani laminatove, ak budu prilis dlhe... Oni to fakt beru vazne s rozmermi. A stan si na tej ostrej sopecnej stuske akurat znicis. Jediny camp a Tenerife je dokonalala nua, to si rovno napust studenu vanu do vane...

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 16:16 
VIP

harryj píše:
chystám se v lednu s ryanair na 6 dní na tenerife, chtěl bych si vzit stan do příručnho zavazadla, nebudou vadit laminátové tyče s kovovými konci při kontrole? díky za rady

jako prirucak u Ryanairu s tim 100% neprojdes. Jednak rozmerove a bezpecnostne....

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 16:17 
VIP

Nic neva, pokud to je do daných rozměrů :-) 55x40x20 .... ty koše jsou trošinku větší, myslím 58x43x24, ale víc bych neriskoval...letíš s přestupem, tak zvážit, jestli si koupit 4x zavazadlo nebo kolikrát, či danou větší věc na místě...někdy to vyjde levněji :-) ... nebo to risknout - lepší je batoh na zádech, ten kontrolují překvapivě minimálně...nevím jak to dělám, ale většinou jsem jeden z mála, co to nemusí strkat do koše nebo na váhu :-) chce to se asi pěkně tvářit a dělat jako že nic.... ;)

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 16:39 
Návštěvník

jaký si našel spoj na tenerife

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 16:42 
Tazatel

Myslím, že rozměrově by neměl být problém, to by musel být hodně velký stan. Spíš tě najisto nepustí z bezpečtnostních důvodů. Jinak co se týče zavazadla v FR, nikdy jsem neměl problém. Stěžejní je,aby se to vešlo do úložného prostoru nad hlavou (délka zavazadla musí odpovídat hloubce úložného prostoru). Jedinkrát mě napomenula až letuška, když jsem měl problém zavazadlo do prostoru nad hlavou nacpat, ale nakonec se to zaklaplo a byl klid... ;)

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 17:10 
Kolemjdoucí

Co se týče kontroly příručního zavazadla,tak mam zkušenost čím blíže k domovské základně Ryanair v Dublinu,tím ostřejší kontrola.Například v Dublinu přeměřují a VÁŽÍ příruční zavazadlo každému druhému, nedovolí Vám aní mít přes ramano taštičku na doklady (15x15x5cm).Pokud mate víc věcí platí se pokuta..Tot muj let v dubnu 09,DUB-PRG. Naopak zpateční let v 1/2009 Brno-Londyn Standstad.Jsem v pohode provezla příruční kufrík nákladní kabelku a igelitku s darkama. Lety z Dublinu a do Dublinu jsou hodne kontrolovany.Pak se mi zdaji kontroly mirnejsi.Ale je treba pocitat s tim,ze na letence je dovoleno pouze 1 zavazadlo do 10kg a případný DOPLATEK visí ve vzduchu..

PS:Ohledně ostrých věcí jsem na lince Birmingham - Praha provezla sadu na coko fondue s 6 ostrejma napichovatkama a skladaci nuz,ale vyhodili mi marmeladu pro babicku.. :)

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 17:12 
Tazatel

pirma píše:
jaký si našel spoj na tenerife

18.1 Praha-frankfurt a 19.1 Frankfurt-Tenerife 26.1 Tenerife-Frankfurt 27. Frankfurt-Praha

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 17:56 
Tazatel

dá se na stránce ryanairu přídat zavazadlo i po rezervaci letenky?nebo se musí na letisti platit ten poplatek?

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 17:59 
VIP

harryj píše:
dá se na stránce ryanairu přídat zavazadlo i po rezervaci letenky?nebo se musí na letisti platit ten poplatek?

Jde to v manage my booking - ovsem pouze pokud jsi jeste neprovedl on-line check in.
https://www.bookryanair.com/SkySales/FR ... b&lc=en-gb

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 22:57 
Tazatel

ziletka píše:
harryj píše:

Jde to v manage my booking - ovsem pouze pokud jsi jeste neprovedl on-line check in.

dal jsem manage my booking tam sem dal pridat zavazadlo a potom sem to chtěl zaplatit kartou a napsalo mi to tohle, bohužel už se nedostanu do manage my booking a na mail mi nic nepřišlo, setkal ste se někdo s tím to problémem? nevíte jak to vyřešit?
Session locked
Error - Your session has been locked

We are experiencing some difficulties with the website. Please wait 10 seconds and if you are not redirected back click here.

If you have already submitted payment your new reservation or flight change MAY have been confirmed.

Before starting again please firstly check your email account to see if you have received an email travel itinerary or alternatively you can check to see if your transaction processed by going to Manage Booking section of our website and completing the information required in Option 3.

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 23:37 
Tazatel

harryj píše:
ziletka píše:
harryj píše:

dal jsem manage my booking tam sem dal pridat zavazadlo a potom sem to chtěl zaplatit kartou a napsalo mi to tohle, bohužel už se nedostanu do manage my booking a na mail mi nic nepřišlo, setkal ste se někdo s tím to problémem? nevíte jak to vyřešit?
Session locked
Error - Your session has been locked

We are experiencing some difficulties with the website. Please wait 10 seconds and if you are not redirected back click here.

If you have already submitted payment your new reservation or flight change MAY have been confirmed.

Before starting again please firstly check your email account to see if you have received an email travel itinerary or alternatively you can check to see if your transaction processed by going to Manage Booking section of our website and completing the information required in Option 3.

Kdyz sem se asi po hodině přihlásím do manage my booking tak mi to napíše tuhle hlášku "There is an amount of money outstanding on this flight reservation, in order to proceed you will need to contact our Reservation Centre" znamená to tedy že je moje původní rezervace zrušena a musím si udělat novou? předem díky za jakékoliv rady

Předmět příspěvku: Re: Obsah příručního zavazadla
PříspěvekNapsal: 11 led 2010 22:23 
Diskutér

ako si pokracoval? co si s tym sparvil?mne sa stala rovnaka situacia s tym, ze zajtra letim

Předmět příspěvku: Re: Obsah příručního zavazadla
PříspěvekNapsal: 14 led 2010 20:24 
Kolemjdoucí

Nemáte prosím někdo zkušenost - je dovoleno vzít na palubu do příručního zavazadla cca 40cm hliníkový stativ na fotoaparát? Letím fotit bez velké bagáže a mám docela obavy, zda projdu letištní kontrolou..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 285 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina