Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 10 dub 2020 07:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 762 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Letový řád: Nové destinace a spoje
PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 18:05 
VIP

Samozřejmě. To je přesně pohled těch omezenců tam. Kdevty hospodářský výsledky končej? Český dráhy jsou taky v plusu a můžeš se zeptat zákazníků, jak jsou spokojeni. Kdyby to byla soukromá firma, ať si dělá co chce, takhle na to jejich "zodpovídání za hospodářský výsledky" doplácí celá země. Ať už blokovánim konkurence, kterou jejich kámoši u koryt prostě zakážou (VOD třeba), snahou rejžovat na LCCs, nebo pumpovánim zisků do CSA (czech shitty airlines) přes holding. To se nekumuluje? Jestli platíš daně a ještě ti tenhle bordel vyhovuje, je to smutný. Jestli ti vyhovujou nejdražší letenky a nejomezenejší destinace v Evropě, je to ještě smutnější. Ale jo, postavíme před security pět holek s igelitovejma pytlíkama a pak si budeme stěžovat, že víc letadel by nám zhoršilo hospodaření :roll: Hlavně, ať nám někdo neruší "klid na práci" něčím nestandardním, to smrdí aktivitou! Zdravim z paluby, vyplatilo se mi o pár tisíc jet busem/letadlem/vlakem do Osla, protože v Ruzyni se staraj o hospodářský výsledky a čím míň cestujících, tím jsou lepší ;-)

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 20:54 
VIP

Ano, můj odhad byl zřejmě správný.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 21:08 
VIP

to nevim, ty listy neznám. Akorát nemám rád postbolševický milovníky starejch pořádků.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 23:05 
VIP

Já zase nemám rád hulváty, co máš z toho. Všude je něco.

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 02:16 
VIP

Joshuaboy píše:
Já zase nemám rád hulváty, co máš z toho. Všude je něco.

tak proto za nima všude lezeš a píšeš jim dokola to samý? To dává smysl :-D

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 06:24 
VIP

Brume, já ti prozradím proč. Lidi jako ty už je většinou potřeba jen řezat a řezat a řezat. Možná by mohlo pomoci upozornění, ale ve tvém případě spíše těžko. Přeci jen se mi to ale vzdát nechce. Ty ses moc nepovedl, výchova zklamala, pro tvé "dobro" by ti tedy někdo jiný měl dát najevo, jaký jsi dobytek. Aby sis nemyslel, že to, jak se chováš, je v pořádku. Protože lidem jako ty se nesmí ustupovat. Je to takový můj další charitativní počin, jistý druh prevence. Už si rozumíme? Už ti to dává smysl, ty génie? ;)

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 06:45 
VIP

Hele moralisti a hulváti, nechcete si jít řešit Vaše osobní problémy někam jinam, nebo alespon do jiného příslušného medvědího vlákna? Člověk tu jednou za čas vleze v domnění, že se něco dozví a ejhle vlákna doslova zasrané kecy a poučkami o ničem. :roll:Jo, je třeba pak zanaříkat, že tenhle web prostě upadá silnou měrou....bohužel.

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 07:03 
VIP

Milý PeM, můžeš mít jistě pocit, že se jedná o "zasrané kecy o ničem", ale měl by sis uvědomit, že proti zlu a buranství je potřeba se ohradit vždy a všude. A pokud se to bude dít zde, tak je potřeba se ohradit zde. Pokud by brum vykřikoval svá moudra někde na ulici, bylo by potřeba se ohradit tam. Jako když Zemanovi vystavovali červenou kartu. Také šlo o výraz nesouhlasu s druhem chování, za který by se měl každý slušný člověk stydět. Přeci jen proto, že jde o fórum o letenkách, neponecháš bez povšimnutí urážlivé, homofobní, xenofobní a já nevím ještě jaké fobní výlevy toho individua bruma. Pokud se bude chovat i nadále jako dobytek, tak já i nadále budu proti takovému způsobu jednání brojit. Toť vše. Nejde o moralizování, myslím, že každý normální člověk by měl dát najevo nesouhlas. A někteří už dali. Ostatním je to asi jedno, případně jim nic zlého na brumovi nepřijde, což je ovšem ta horší varianta. A pokud toto fórum upadá, poděkovat můžeš brumovi a jeho extatickým výlevům, které s cestováním souvisejí tak úzce, že už to ani těsnější býti nemůže. Zdá se, že s podporou od zdejších přispěvatelů příliš počítat nemohu. Pak tedy nezbude nic jiného, nežli se z veřejného života stáhnout do ústraní na Vysočinu. ;)

Naposledy upravil Joshuaboy dne 10 srp 2017 07:14, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 07:13 
VIP

Ještě jednou prosím....můžete si to řešit někde jinde, nebo alespoň v medvědím vlákně? Bojujte si proti čemu a komu chcete, tak jako at si medvěd nadává na co chce a koho chce, nikdo Vám ani jemu nic neupírá ALE NEZASÍREJTE TÉMATA, KTERÁ S TÍM NEMAJí NIC SPOLEČNÉHO. Sbohem bojovníci za svou pravdu.

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 07:23 
VIP

Joshuaboy píše:
Milý PeM, můžeš mít jistě pocit, že se jedná o "zasrané kecy o ničem", ale měl by sis uvědomit, že proti zlu a buranství je potřeba se ohradit vždy a všude. A pokud se to bude dít zde, tak je potřeba se ohradit zde. Pokud by brum vykřikoval svá moudra někde na ulici, bylo by potřeba se ohradit tam. Jako když Zemanovi vystavovali červenou kartu. Také šlo o výraz nesouhlasu s druhem chování, za který by se měl každý slušný člověk stydět. Přeci jen proto, že jde o fórum o letenkách, neponecháš bez povšimnutí urážlivé, homofobní, xenofobní a já nevím ještě jaké fobní výlevy toho individua bruma. Pokud se bude chovat i nadále jako dobytek, tak já i nadále budu proti takovému způsobu jednání brojit. Toť vše. Nejde o moralizování, myslím, že každý normální člověk by měl dát najevo nesouhlas. A někteří už dali. Ostatním je to asi jedno, případně jim nic zlého na brumovi nepřijde, což je ovšem ta horší varianta. A pokud toto fórum upadá, poděkovat můžeš brumovi a jeho extatickým výlevům, které s cestováním souvisejí tak úzce, že už to ani těsnější býti nemůže. Zdá se, že s podporou od zdejších přispěvatelů příliš počítat nemohu. Pak tedy nezbude nic jiného, nežli se z veřejného života stáhnout do ústraní na Vysočinu. ;)

Doufám, že už ses udělal. Aby ty moralistický židovský howna nemusel číst někdo další.

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 07:28 
VIP

Nechci přidávat další offtopic, ale pokud to od PeM nestačilo, přidávám se se stejnou žádostí.
Neberte to hoši ve zlým, já do toho sporu nevidím, ale fakt mně to nebaví pořád přeskakovat.

PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 11:45 
Návštěvník

Ryanair zacal ponukat z Bratislavy lety s prestupmi na jednej letenke
napr na ich webe som uz nasiel spoj Bratislava - Porto kde priamo pise "1 stop"

ako som pocul zatial to je len cez Bergamo a len na niektore lety

PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 13:08 
Návštěvník

I z Prahy.

PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 13:39 
VIP

jj, je to tam.
A můžete hádat, jak dopadne výpočet, když sečtete cenu letů PRG-BGY a BGY-OPO a pak srovnáte s cenou PRG-OPO na jedné letence. Hádejte. Máte?
No samozřejmě, je to o dost dražší. Cca o 50%.
Příklad: samostatné lety PRG-BGY-OPO 19.10. = 539,-kč + 22,39€(=586,-kč) .. celkem 1125,-kč
Ty stejné lety koupené na jedné letence ... 1681,-kč. Tj.rozdíl 556,-kč, tj. 49,5%
Za to, že garantují, že stihnete za 5,5 hodiny přestoupit v Bergamu? :? :lol:
Za mně teda palec dolů.

PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 14:17 
VIP

to je taka kiwi garancia:)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 762 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina