Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 čer 2020 20:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1709 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 114  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alitalia
PříspěvekNapsal: 08 črc 2011 11:23 
Návštěvník

bookoval jsem přes expedii, najdu případné změny letů i zde? Nebo, jak jste se dopátrali změn?

PříspěvekNapsal: 08 črc 2011 11:33 
VIP

SkočDoPole píše:
Nebo, jak jste se dopátrali změn?

Mně z orbitzu přišlo na mail automaticky generované oznámení o změně itineráře (u jednoho letu se měnil čas odletu asi o 20 minut).
Na expedii, pokud tam máš profil bys to měl najít snad taky (byly-li nejaké změny)
Změna typu letadla se ale zpravidla neoznamuje.

PříspěvekNapsal: 08 črc 2011 12:01 
Diskutér

SkočDoPole píše:
bookoval jsem přes expedii, najdu případné změny letů i zde? Nebo, jak jste se dopátrali změn?

Taky to mam pres expedii a uz mi 2x doslo na mail info o zmene letu. zmeny +/- 10minut
Takze pokud tam mas dobre mail /doslo ti potvrzeni o koupi letenky/, mela by ti pripadna zmena dojit taky.

edit:
Ted jsem se jeste dival na expedii a tam je to videt taky. po prihlaseni a otevreni letu nahore:
Your itinerary has changed.
Please review the complete details below.

a pak jeste
The schedules of one or more flights have changed.
Your flight from Milan to New York is now arriving 0 hour(s) and 15 minute(s) earlier than before.

Your flight from New York to Rome is now leaving 0 hour(s) and 10 minute(s) earlier than before.

Please review the changes below.

PříspěvekNapsal: 08 črc 2011 22:25 
Návštěvník

díky! vypadá to, že ke změnám u mých letů nedošlo ;)

PříspěvekNapsal: 08 črc 2011 22:30 
VIP

SkočDoPole píše:
díky! vypadá to, že ke změnám u mých letů nedošlo ;)

Zatím ;)

PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 17:53 
VIP

já se z toho zblázním. nakonec jsem našel přes kayak krásnou cenu na trase bud-tpa a ewr-waw za 774 USD s odletem už 20. července, včera jsem to ještě ověřoval na orbitz a dokonce to hlásilo dobrá zpráva-letenka dokonce za 770 USD a dneska když jsem šel platit, tak kayak to najde ale orbitz už to nepustí.áááááááá :) já vím- kupovat hned...máte nějakej tip jak se dají dobře procházet ty termíny když je to multicity nebo se to prostě musí dělat po jednom? já už hodinu to procházím, ale kayak to najde, ale orbitz už nechce. Pořád to je ta letenka ted kolem dvacátýho plus minus 5 dní do Miami(Tampy), návrat už může bejt jakejkoliv, ten už se nevyužije...za každou radu budu rád, i od báby :) dík

PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 18:19 
VIP

Tak to vypadá, že Alitalia opravila ten palivový příplatek... Takže tímto je nejspíše konec levných letenek od Alitalie.... RIP

PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 20:17 
VIP

jauvajs zrovna jsme je chtěl koupit letenky na konferenci, ale na potřebná data cena na pelikanu lehce stoupla..našel jste někdo tarify za 11tis AMS-GRU/GIG-LHR i an jiných vyhledavačích eexpedia mi hlasí min 540eur opodo ještě víc..díky

PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 08:24 
Návštěvník

Narayen píše:
Jen mě zajímá to k načítání mil, někdo řikal že L nejde načíst, ale já mám v tabulce na webu csa, vsechny pismena jako nacitajici, L ko s 100% , tak jak to tedy je ?

Nepleteš si to s Deltou. U Alitalie se L třída načítala za 50% a 1 segment, ale to bylo pro lety do 30.11.2010. Ted už se bohužel nanačítá nic.

PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 08:31 
VIP

Narayen píše:
Jen mě zajímá to k načítání mil, někdo řikal že L nejde načíst, ale já mám v tabulce na webu csa, vsechny pismena jako nacitajici, L ko s 100% , tak jak to tedy je ?

Tohle tam mám aktuálně já po přihlášení v sekci "získejte míle"

Obrázek

PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 08:52 
VIP

Nechci zakládat nové téma,ale je to důležitá informace:ted jsem volal Alitalii kvůli rezervaci místa pro hodně dlouhého kolegu a mezi řečí jsem se dozvěděl,že s největší možnou pravděpodobností neudělají odbavení zavazadel při letu z Newarku pouze do Ríma,ale do Varšavy,tak je platná letenka.To proty,kteří,stejně jako my spekulují,že poletí jen do Ríma a pak Wizzem do Prahy.Mimo jiné-věděli jste,že Alitalia nemá nejen řady 13,ale i 17 ? To je prý pro Italy neštastné číslo.

PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 08:57 
VIP

anavi píše:
Nechci zakládat nové téma,ale je to důležitá informace:ted jsem volal Alitalii kvůli rezervaci místa pro hodně dlouhého kolegu a mezi řečí jsem se dozvěděl,že s největší možnou pravděpodobností neudělají odbavení zavazadel při letu z Newarku pouze do Ríma,ale do Varšavy,tak je platná letenka.To proty,kteří,stejně jako my spekulují,že poletí jen do Ríma a pak Wizzem do Prahy.Mimo jiné-věděli jste,že Alitalia nemá nejen řady 13,ale i 17 ? To je prý pro Italy neštastné číslo.

Se budou chudáci divit až jim lidé nebudou do letadla do Varšavy nastupovat a oni budou muset to zavazadlo hledat...

PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 09:16 
Diskutér

anavi píše:

A nejmenovala se paní křesním Zuzana? Taky jsem volal kvůli seatingu a statusu letů, protože na zpáteční MXP - BUD jsem v systému delty na waitlistu a kromě setingu na Alitalii mě s ostatním seatingem i waitlistem odkázala na ostatní dopravce. Jinak řečeno budu obvolávat 3 dopravce, abych si zajistil sedačku a zjistil status. WTF? Takže tuto informaci beru s hodně velkou rezervou.

PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 09:20 
VIP

ono to zastoupení funguje od 1.7... takže paní nebude mít ještě moc zkušeností...

taky jsem už s ní byl v kontaktu... bylo vidět, že trošku tápe a zatím taky moc neví co si může dovolit. Byl mi z rezervace vyhozen jeden segment kvůli zrušenému letu a nějak se jí nezamlouvalo, že by mě měla posílat jinou aerolinkou a ještě jinudy (což Delta/AF/KLM běžně dělá)...

Jinak já jsem si na Deltu rád zavolal, aby mi udělali seating. Economy Comfort by mi Alitalia nedala ;)

PříspěvekNapsal: 13 črc 2011 09:42 
VIP

xmurphy píše:
ono to zastoupení funguje od 1.7... takže paní nebude mít ještě moc zkušeností...

To mne taky napadlo. Já bych to asi nechal až na místo, protože ti co dělají odbavení na letišti většinou dobře vědí, že z provozního hlediska je lepší odbavit zavazadlo do X namísto až do Y a pak složitě vykládat zavazadla z posledního letu na který se cestující nedostaví.

mandrinka píše:
Jinak řečeno budu obvolávat 3 dopravce, abych si zajistil sedačku a zjistil status. WTF? Takže tuto informaci beru s hodně velkou rezervou.

Kdy letíš?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1709 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 114  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina