Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 dub 2020 16:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Air France
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009 20:49 
Administrátor

Zkušenosti se službami letecké společnosti Air France.

Předmět příspěvku: Re: Air France
PříspěvekNapsal: 11 říj 2010 18:25 
Diskutér

Letěl jsem s nima několikrát, hlavně do Ameriky, naposled Paříž - Cayenne. Vždy bez problémů, jídlo normální, shlédnul jsem nové filmy (ačkoli obrazovka se mi zdála horší, než u Aeroflotu). Nic extra ale zároveň vše ok. Jako spolucestující do Cayenne vše francouzi, do sev. Ameriky směsice všech možných národností. Nebyl problém dojít si pro pití i když zrovna neroznášeli jídlo, občas i prošli uličkou s vodou - džusy, pivo, víno, limonády klasika. Nevím, jestli chceš vědět něco konkrétního, ptej se... jednou jsme měli zpoždění (ze San Franciska) - zase nějak stávkovali a celkem bez problémů jsem přes jejich české zastoupení "vyškemral" kompenzaci 300 EUR. Ještě jsem zapomněl, že pokud letíš z Orly, není problém získat voucher na bus z CHDG a obráceně, ale jak je to na krátké vnitrostátní lety nevím.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2010 10:50 
Administrátor

Adventní kalendář v podání Air France.

http://www.airfrance-promotion.de/2010/ ... /index.php

PříspěvekNapsal: 28 pro 2010 19:27 
Tazatel

Létám do Francie dost často pracovně a pokud je možné, tak se AF vyhýbám a letím raději CSA nebo SmartWings. Poslední rok či dva bylo PRG-CDG vždy jen s minimálním servisem (voda, džus, cola plus dvě sušenky nebo nějaké slané tyčinky). Měl jsem tu čest letět několikrát i vnitrostátně a taky jsem byl celkem zklamán. Staré Airbusy, nesklopitelné sedačky, nulový servis a pocit téměř nízkonákladový (ale cena samozřejmě několikanásobná :( ). Pokud je možné, preferuji po Francii přesuny vlaky TGV, časově to nevyjde o moc hůře a komfort je nesrovnatelný. Příjemně ve Francii překvapil jen regionální Brit Air (LYS-PRG), kdy jsme v ranním letu dostali čerstvé čokoládové croissanty a buchty s pudinkem. A let přes Alpy také super.
Ale abych si jen nestěžoval: překvapil servis v případě problémů, z přebookovaného letadla kamarádka dostala další let asi o hodinu a půl později plus 150 € voucher na letenky kompenzace a ještě upgrade do byznysu :)

Předmět příspěvku: Air France jizda TGV vyzvednuti jizdenek
PříspěvekNapsal: 09 led 2011 11:42 
Kolemjdoucí

Dobry den
Letim pristi tyden s Air France do NY.Z Brusselu jedu do parize v ramci letecke spolecnosti vlakem a z Parize odletam.Chci se Vas zeptat zda uz jste nekdo tak jel a kde si v Brusselu na tom nadrazi mohu vyzvednout ty jizdenky na vlak a co musim k tomu mit.Staci jen vytistena letenka kde je popis trasy,kterou jsem zakoupil???
Potreboval bych vedet jestli mam jit primo nekde kde se prodavaji jizdenky na vsechny vlaky nebo zda tam ma Air France nejakou svoji prepazku kde jizdenky vydava.
Zavazadla predpokladam,ze do TGV odbavovat nebudu a budu je mit celou dobu u sebe jako v pendolinu.
Dekuji vsem za rady

Předmět příspěvku: Re: Air France jizda TGV vyzvednuti jizdenek
PříspěvekNapsal: 09 led 2011 12:38 
Diskutér

Když jsem kupoval jízdenky na TGV přes net, tak na nádru chtěli pro ověření kreditní kartu, kterou jsem ty jízdenky kupoval. Kartu jsem si ten den nevzal, musel jsem si koupit nové jízdenky a ty původní refundovali přes reklamační formulář.

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 12:57 
VIP

sankakofi píše:
Dobry den
Letim pristi tyden s Air France do NY.Z Brusselu jedu do parize v ramci letecke spolecnosti vlakem a z Parize odletam.Chci se Vas zeptat zda uz jste nekdo tak jel a kde si v Brusselu na tom nadrazi mohu vyzvednout ty jizdenky na vlak a co musim k tomu mit.Staci jen vytistena letenka kde je popis trasy,kterou jsem zakoupil???
Potreboval bych vedet jestli mam jit primo nekde kde se prodavaji jizdenky na vsechny vlaky nebo zda tam ma Air France nejakou svoji prepazku kde jizdenky vydava.
Zavazadla predpokladam,ze do TGV odbavovat nebudu a budu je mit celou dobu u sebe jako v pendolinu.
Dekuji vsem za rady

Jel jsem tohle loni v lednu a celkem jsem to hledal (obzvlášť pokud vejdeš špatným vchodem :-) nějak to i rekonstruovali a bylo to tam divně průchozí). To nádraží je docela velký.
Pokud si dobře vzpomínám, tak to byl poslední nebo předposlední vchod do budovy vpravo. A checkin + prodejní místo AF bylo hned vpravo od vchodu.

Pokud přijedeš "Ryanair" busem z CRL, tak ten vchod by měl být někde hned naproti.

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 21:26 
Diskutér

Dobrý večer,

zaujal mne ten tarif do SJC, jsem se kupoval ho kupovat, bohuzel amadeus nepotvrdil cenu, tak jsem to vzal primo pres web AF, s tím, že jsem ho rovnou platil kreditkou. Platba proběhla, přišlo mi potvrzení letu, ale bohužel bez jmen - kupoval jsem 4 letenky... Už web při bookingu hodil tohle:

Obrázek

I e-mail s potvrzením přišel bez jmen.. Je to divné, protože telefon a e-mail tam jsou, v invoice přišla vypsaná 3 jména ze 4. Náhled rezervace mi nenačte ani web AF ani checkmytrip, pravděpodobně kvůli jménu? Vím jen, že jim ten web padal, ale v moment, kdy jsem to bookoval, šel v pořádku...

Nestalo se vám to někomu, nějaký návrh řešení? Zítra asi budu muset volat do AF, co to je, nerad bych na check-inu ostrouhal...

Díky moc

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 22:07 
Kolemjdoucí

Dekuji,no s tou kartou me to uprime prekvapilo jelikoz mi to kupoval a platil pres internet kolega,ktery se mnou nejede.Tak mam si radsi poridit jeji kopii???

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 22:13 
VIP

sankakofi píše:
Dekuji,no s tou kartou me to uprime prekvapilo jelikoz mi to kupoval a platil
pres internet kolega,ktery se mnou nejede.Tak mam si radsi poridit jeji kopii???

Kopií nic nezkazíš, ale po mně ji nikdo nechtěl...

Když tak nad tím uvažuju, tak po mně chtěli kartu vidět jenom jednou - Emirates v Praze...

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 22:17 
Kolemjdoucí

No ja se s timhle teda nikdy nesetkal ze by po me nekdo kartu videt chtel.Ani nevim jak bych jim to vysvetlil,je to cele divne.Snad nebudou zadne problemy

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 22:18 
VIP

Já svoje rezervace u AF vidím, ale dostávám se na ně přes FlyingBlue... Ale se jménama nemám problém...

Ale v mailu jsem taky neměl jméno.

Ale maj to nějaký rozbitý, protože když se na tu rezervaci kouknu přes web KLM, tak mi to hlásí, že TATL segmenty mam ve Firstu :-)

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 22:56 
VIP

MobilerxXx píše:
Dobrý večer,

zaujal mne ten tarif do SJC, jsem se kupoval ho kupovat, bohuzel amadeus nepotvrdil cenu, tak jsem to vzal primo pres web AF, s tím, že jsem ho rovnou platil kreditkou. Platba proběhla, přišlo mi potvrzení letu, ale bohužel bez jmen - kupoval jsem 4 letenky... Už web při bookingu hodil tohle:

Obrázek

I e-mail s potvrzením přišel bez jmen.. Je to divné, protože telefon a e-mail tam jsou, v invoice přišla vypsaná 3 jména ze 4. Náhled rezervace mi nenačte ani web AF ani checkmytrip, pravděpodobně kvůli jménu? Vím jen, že jim ten web padal, ale v moment, kdy jsem to bookoval, šel v pořádku...

Nestalo se vám to někomu, nějaký návrh řešení? Zítra asi budu muset volat do AF, co to je, nerad bych na check-inu ostrouhal...

Díky moc

Tak jsem teď na to koukal a na webu AirFrance u své rezervace taky nevidím jméno.
Když se ale podívám na web KLM, tak ho tam vidím... Takže bych to tipnul, že maj akorát bordel v systému.

Mně přišly od AF dva emaily. V jednom, kterej byl česky, tak jméno nebylo.
V druhém bylo PDFko s ticketem ve francouzštině/angličtině a tam jméno vidím...

Ale na helplinku bych radši zavolal...

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 23:17 
Diskutér

Tak ani stránka KLM nefunguje, hází to to samé, čili usuzuji, že tam opravdu ty jména nemají a tedy je to s nimi nebude moct spojit. No, snad mi to uvěřej, že jsem to nikomu neukradl :)

V tom e-mailu, co přišel, to vypadá snad ještě bizarněji:

Obrázek

PříspěvekNapsal: 09 led 2011 23:38 
VIP

V tom emailu to mám úplně stejně... A přišel ti i druhej nebo jenom jeden?

Jinak v druhé rezervaci, kterou jsem dělal přes Deltu, tak v systému AF taky nevidím jména cestujících...

Jinak to ještě zkontroluj na tom webu KLM ráno... Ty jejich systémy se nesynchronizují úplně online... Časem ta rezervace doputuje i do systému Delty...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina