Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 11 črc 2020 18:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 192 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: American airlines
PříspěvekNapsal: 06 led 2011 01:24 
Diskutér

možno o tom už mnohí viete, ale spomenuté to tu tuším nebolo - AA sa stiahli z Orbitz, lebo sa nedokázali dohodnúť, na čo reagovala aj Expedia a ich lety prestali ponúkať, tak pri vyhľadávaní na to myslite

Předmět příspěvku: AA.com
PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 07:56 
Návštěvník

Zdravím, nevíte někdo náhodou dělá American Airlines problémy při bookování přes aa.com a uvedení US billing adress? Jednalo by se o let z Budapešti a ještě ne můj, takže by se hodila jistota, že to bude bez problémů.
Díky
Pokud možno přesunout po American airlines, myslel jsem že to píšu tam...

Předmět příspěvku: Re: AA.com
PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 08:09 
Diskutér

Nevim, jestli se neco nezmenilo. Ale cca dva roky zpatky, kdyz jsem zkousel kupovat letenky primo pres jejich web, tak mi to odmitlo ceskou kartu. A vyskocila hlaska o tom, ze mam vyuzit zprostredkovatele. Samozrejme tohle se objevilo az v poslednim kroku, takze jsem to cele vyplnoval zbytecne!

PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 09:05 
Moderátor

Walt píše:
Zdravím, nevíte někdo náhodou dělá American Airlines problémy při bookování přes aa.com a uvedení US billing adress? Jednalo by se o let z Budapešti a ještě ne můj, takže by se hodila jistota, že to bude bez problémů.
Díky
Pokud možno přesunout po American airlines, myslel jsem že to píšu tam...

Více číst, hledat a méně psát. 8-)

Jak je zde již několikrát napsáno, tak přes US web AA nezaplatíš. Můžeš zkusit třeba DE mutaci, ale cena byla vždy vyšší. Jinak doporučuji cheaptickets.com, přes který letenky AA koupíš za stejnou cenu jako je na jejich US webu.

Jak již informuje stránka AA, tak přes většinu zprostředkovatelů jako Orbitz, Expedia atd, letenku nekoupíš. A Kayak odkazuje jen na stránky AA. Takže jediné co se mi osvědčilo byl cheaptickets.com ;)

PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 09:27 
Návštěvník

VanillA píše:
Více číst, hledat a méně psát. 8-)

Jak je zde již několikrát napsáno, tak přes US web AA nezaplatíš. Můžeš zkusit třeba DE mutaci, ale cena byla vždy vyšší. Jinak doporučuji cheaptickets.com, přes který letenky AA koupíš za stejnou cenu jako je na jejich US webu.

Mám již z předchozího nedávného nákupu ověřeno, že na us mutaci aa.com se českou kartou zaplatit dá. Sice mi to bylo v bankovnictví strženo jako takzvaná platba na dálku, ale nebyl s tím vůbec žádný problém. Ale jednalo se o let z Prahy a uvedl jsem billing adresu svojí tety za kterou prarodiče letí.

V tomto případě to není pro rodinu a ještě by to bylo z Budapešti, proto se raději ptám.

Předmět příspěvku: Re: American airlines
PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 09:32 
Moderátor

Pokud máš možnost zadat US adresu, tak ano. Já bohužel takovou možnost nemám, proto jsem hledal jinou cestu. 8-)

PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 09:34 
Návštěvník

Já se bojím, že uvedená adresa by byla v jiném US státě, než je cílová destinace, odlet je z Maďarska a cestující je Čech, holt s toho nemám dobrý pocit a nevim jestli tohle nějak kontrolují...
I když koukám, že na cheaptickets.com není ten tarif zase o tolik dražší.
Tak díky já to ještě promyslím. :)

PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 10:06 
Moderátor

Já jsem včera kupoval přelet MIA-EWR, chtěl jsem tam nabušit nějakou vymyšlenou adresu, ale nakonec jsem z toho neměl dobrý pocit :-) Jelikož se na EWR potřebuji nutně dostat, tak jsem to nechtěl pokoušet a případně řešit nějaké nesrovnalosti a radši jsem to koupil přes zmíněné cheaptickets.com :)

PříspěvekNapsal: 11 bře 2011 10:33 
Diskutér

Zkusenosti s tim nemam, ale myslim ze kdyz zadas nejakou adresu a overis si ze v tom state fakt takova adresa je, tak by to nemel byt problem a dost pochybuju o tom, ze by to AA nejak kontrolovalo...

PříspěvekNapsal: 12 bře 2011 23:10 
Tazatel

Ahoj,

mám takový dotázek..uvažujeme o letu

BUDAPEST - MIAMI a je tam jedna STOP v NEW YORKU.

Je mozne vyjednat s aerolinkou stopove treba na 2 dny? Jaky je postup? na strankach cheaptickets to nejde a při navolení multicity roste cena..

co myslíte?

PříspěvekNapsal: 12 bře 2011 23:28 
Návštěvník

Kety píše:
Ahoj,
Je mozne vyjednat s aerolinkou stopove treba na 2 dny? Jaky je postup? na strankach cheaptickets to nejde a při navolení multicity roste cena..co myslíte?

Pokud to vůbec nabízí, tak určitě ne v nejlevnějších tarifech.

PříspěvekNapsal: 13 bře 2011 10:38 
Tazatel

Noo a dá se použít tenhle postup?

letenka napr BUD-MIA pres JFK

ktera je levnejsi nez BUD-JFK (somehow :P)

koupim prvni variantu a proste jen nenastoupim na prestup...a koupim si za dva dny zvlast letenku NYC-MIA

vyslo by to porad levneji (i kvuli zpatecniho letu etc..) je to proveditelne? nejake potize naimigracnim nebo ja nevim jake?

Diiik

PříspěvekNapsal: 14 bře 2011 11:57 
Návštěvník

Kety píše:
Noo a dá se použít tenhle postup?

letenka napr BUD-MIA pres JFK

ktera je levnejsi nez BUD-JFK (somehow :P)

koupim prvni variantu a proste jen nenastoupim na prestup...a koupim si za dva dny zvlast letenku NYC-MIA

vyslo by to porad levneji (i kvuli zpatecniho letu etc..) je to proveditelne? nejake potize naimigracnim nebo ja nevim jake?

Diiik

Nedostanes se pak zpatky. Jakmile letis BUD-JFK-MIA-JFK-BUD a vynechas JFK-MIA, tak se zbyly segmenty rusej.
Jediny segment, ktery se da vynechat, aniz by doslo k propadnuti, je ten posledni.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2011 18:58 
Tazatel

To jako fakt? nebo si děláš srandu?

PříspěvekNapsal: 14 bře 2011 19:23 
VIP

Kety píše:
To jako fakt? nebo si děláš srandu?

Bohužel si srandu nedělá... Je to tak...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 192 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina