Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 10 srp 2020 09:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: United Airlines
PříspěvekNapsal: 10 říj 2013 10:44 
VIP

radoparic píše:
1) Mělo by být bez problému na Estu opustit tranzit a vyrazit do města ?

ANO

radoparic píše:
2) Chápu dobře, že při přestupu před vnitrostátním letem nám vydají velký zavazadla a musíme je tahat do města ? Nelze tedy opravdu odbavit až do cílové destinace ? nebo odbavit 14h dopředu je asi blbost.

Na prvním letišti v USA si musíš vzít batohy, přenést je přes celnici a zase je poslat do útrob letiště. Zacheckovaný bys je měl mít z odletové destinace až na Hawaii.
Ale někdo tu psal, že jakmile to je přes noc, takže to zacheckovat na celou cestu nejde.

radoparic píše:
3) platíme nějaké další poplatky s UA za velká zavazadla ? vnitrostátní let z x na Havaj ?

pokud to máš na jedné letence z evropy tak neplatíš. za další vnbitrostátní lety už platíš. výjimkou je přelet na hawaii mezi ostrovy. pokud ti přelet na další ostrov navazuje na přílet na hawaj nebo na odlet, tak ti je vezmou do letadla zadarmo, jinak za 17 usd kus.

radoparic píše:
díky moc

není zač

PříspěvekNapsal: 10 říj 2013 12:07 
Diskutér

Když už je o tom řeč, tak k bodu 2) jen doplním, že vybrané lety z Irska (Dublin, Shanon) jsou odbavovány ve specifickém režimu, kdy cestující obvyklé procedury absolvuje již v Irsku. Přílet je následně nikoliv na mezinárodní, ale domestic terminál a při přestupu z mezinárodního na vnitrostátní let se není nutné o zavazadla starat (viz http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... eclearance).

PříspěvekNapsal: 10 říj 2013 12:07 
VIP

U tak dlouheho cekani opravdu s nejvetsi pravdepodobnosti budes muset zavazadla znova odbavovat. My to meli stejne (s Deltou).

Vnitrostatni lety musi skutecne navazovat v radu nekolika hodin, abys neplatil zavazadla. Ja to s nimi musel jednou docela dlouho usmlouvavat (lety jsme meli na dvou letenkach a bylo mezi nimi asi 7 hodin, navic prilet byl do SJC a odlet ze SFO, mezi nimi shuttle) a nakonec nam to musel schalit nejaky jejich manazer na telefonu jako vyjimku. Ale slo o asi 2000kc, tak se to vice nez pul hodinove vyjednavani vyplatilo :)

PříspěvekNapsal: 10 říj 2013 14:26 
Diskutér

Tak uvidíme :shock: .. máme vše na jedné letence, přes pelikána .. odlet z Varšavy přes Heathrow .. a odlet x přílet SFO.

PříspěvekNapsal: 17 pro 2013 23:41 
Návštěvník

Ještě k těm zavazadlům:

Letíme s united Berlín - New York (EWR) - Miami
přestup v EWR necelé dvě hodiny a změna terminálu.
přílet 13:05 (B)
odlet 14:55 (C)

Má někdo zkušenost s takhle krátkým přestupem na zmíněném letišti s odbavenými zavazadly?

Bojím se toho přestupu a tak uvažuji jen o příručním zavazadle (nabízejí cabin bag + personal item). Můj příruční kufr ale lehce přesahuje povolené rozměry, nějaká zkušenost jak moc podrobně velikost kontrolují?

PříspěvekNapsal: 17 pro 2013 23:52 
Diskutér

Když nebude zpoždění, tak zavazadlo naprosto v pohodě. A i ty bys to měl bez problémů stíhat, obvykle když je kratší doba na přestup, tak se dá jít přes fast track (resp. nějakou jeho místní podobu).

PříspěvekNapsal: 18 pro 2013 00:01 
VIP

EWR je oproti JFK dost v pohodě. Sice jsem tam nepřestupoval, ale když jsem tam přistával, tak za 30 minut od přistání jsem už seděl ve vlaku směr NY.

United kabinová zavazadla neřeší, je otázkou zda by je neřešilo berlínské letiště.
Ale tím, že to máš na jedné letence, tak bych se nebál. Ono většinou stejně déle trvá imigrační kontrola než vydání zavazadel, tedy to zdržení nebude tak dlouhé...

PříspěvekNapsal: 18 pro 2013 00:58 
Diskutér

areyouin píše:
Letíme s united Berlín - New York (EWR) - Miami

Také jsem na to koukal, ale trošku se děsím pohodlí v 757 při TATL letu :-(

PříspěvekNapsal: 18 pro 2013 08:49 
VIP

No, já to budu řešit jen příručákem, abych se v EWR nezdržoval a hlavně věci na týden se mi tam v pohodě vejdou ;-) Cestou zpátky v NY nakoupím. Narvu to do báglu (dá se zvětšit) a nechám si ho odbavit...

PříspěvekNapsal: 04 črc 2014 15:19 
Tazatel

Dobry den,

kupovala jsem pres US Airways letenku na Kajmany, z NYC...chtela jsem se zeptat, nevite, jestli se da za zavazadla priplatit na letisti nebo nejak pridat do stavajici letenky? behem rezervace mi to vubec nevyjelo moznost zavazadel a pote kdyz jsem se divala na podminky, tak jsem pochopila, ze je zrejme v cene nemam a ze budu platit 25 USD za zavazadlo k odbaveni.

Strasne moc diky.

Nikola

PříspěvekNapsal: 04 črc 2014 15:20 
Tazatel

ten link je zde

http://www.usairways.com/en-IL/travel_i ... fault.html

PříspěvekNapsal: 05 črc 2014 13:36 
Diskutér

Zavazadlo k odbavení si můžete přidat při web check-in 24 hodin před uskutečněním letu,
případně se lze odbavit v kiosku na letišti a zavazadlo přidat až tam. Cena 25USD.

PříspěvekNapsal: 23 zář 2014 10:59 
Diskutér

Mate nekdo tu kolumbii? Kdyztak letim 27.12 -14.1. z berlina

PříspěvekNapsal: 23 zář 2014 11:22 
Diskutér

v jakejch bookovacích třídách jsou ty united lety? matrix ten tarif nevidí, na ebookers to nevidím a jinde mi taky nenapadá?

PříspěvekNapsal: 23 zář 2014 11:44 
Diskutér

sir píše:
v jakejch bookovacích třídách jsou ty united lety? matrix ten tarif nevidí, na ebookers to nevidím a jinde mi taky nenapadá?

Už je to asi pryč, na ebookers to ještě v 10 bylo, teď už ne.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina