Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 dub 2021 04:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: United Airlines
PříspěvekNapsal: 20 srp 2019 08:45 
VIP

Pozitivna skusenost s United zakaznickym pristupom na LHR - dva dni dozadu sa znama vracala do Strednej Ameriky z Londyna s United cez USA. Do Europy letela s Air Canada, tak uplne zabudla na ESTA.
Samozrejme ze na Heathrow ju nepustili na palubu, tak uz stresy a katastroficke scenare, ja som uz preventivne hladal jednosmerky cez Spanielsko, alebo nejake tie Condory. Nastastie jej sestra neprepadla panike, rychlo jej vybavila ESTA zo Slovenska, ktora nastastie bola rychlo schvalena a poslala ju znovu na prepazku United. Tam ked zistili, ze uz moze cestovat cez USA, zdarma ju prehodili na dalsi let.

PříspěvekNapsal: 20 srp 2019 09:43 
VIP

Ty brďo... Jestli neměla FFP, tak se teda dost divím :)

PříspěvekNapsal: 20 srp 2019 09:56 
VIP

to nemala .. ale asi vsetko sa da.
tiez si pamatam ako som chcel prebookovat letenku z Vancouveru do Viedne na skorsi termin (Air Canada). Prisiel som na letisko priamo, tam teta na checkine zahlasila, ze to bude 400CAD. Po chvili odisla a vystriedal ju panko ... zrazu to bolo za 100CAD len trosku komplikovanejsi routing.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2019 14:43 
VIP

mám 200USD voucher, platný do 10/2020. Kdyby někdo využil, napište. Uplatnění samozřejmě jen na united.com, přes OTA nelze.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2020 08:08 
Moderátor

na webu united se nabízí nejlevnější tarify economy s příručním zavazadlem, přitom třeba na google flights nebo všech těch skyscannerech, momondech apod jde zakoupit o cca 20-30 USD níž tz basic economy s poznámkou, že je to bez free carry onu. to opravdu něco takového existuje? a proč to nemá united u sebe na webu?

PříspěvekNapsal: 20 úno 2020 08:50 
Diskutér

Ano mají Basic Economy a je to podobné jako u nízkonákladovek v Evropě. Je to jen s mslým příručním zavazadlem 22x25x43cm.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2020 09:45 
VIP

jardafox píše:
na webu united se nabízí nejlevnější tarify economy s příručním zavazadlem, přitom třeba na google flights nebo všech těch skyscannerech, momondech apod jde zakoupit o cca 20-30 USD níž tz basic economy s poznámkou, že je to bez free carry onu. to opravdu něco takového existuje? a proč to nemá united u sebe na webu?

UA to ma u seba na webe, len si musis United.com prespnut na USA verziu https://www.united.com/en/us :)

PříspěvekNapsal: 10 zář 2020 22:39 
Diskutér

Docela dobrá zkušenost s customer service přes twitter! Ačkoliv jsem neměl nárok na změnu datumu, tak jsem agentku "ukecal" a změnil datum letenek do New Yorku místo září až na březen.. stačilo si najít stejnou booking class a stejný aerolinky jako jsem měl na aktuální rezervaci v září (lufthansa a united v mém případě)... Doporučuju jim to zkusit navrhnout nebo rovnou napsat, že vám agent na telefonu řekl, že pokud zachováte stejnou booking clase tak fare difference se neplatí :)

PříspěvekNapsal: 11 zář 2020 09:54 
Diskutér

To mě zajímá. Mám letenku do USA, lety metal Lufthansa, koupenou přes lastminute. Aerolinky lety zrušily a stejně do USA letět nelze, protože COVID. Lastminute mi nabídli refund s tím, že si to můžu zkusit domluvit jinak s aerolinkou. Tak jsem volal na lufthansu a protože to jsou lety United, může mi maximálně změnit na ten samý den stejnou destinaci na lety, které jsou platné. Což mi nijak nepomůže. Chtěl bych to zkusit změnit na nějakou destinaci, kam by to ještě letos šlo. Tak to chci řešit přímo s United, ale na tel hovor s amíkem se necítím, tak zkusím ten twitter.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina