Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 07 říj 2022 10:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Saudi Arabian Airlines
PříspěvekNapsal: 11 led 2010 15:56 
Tazatel

Mate prosim zkušenosti se sluzbami teto letecke spolecnosti.Dik

Předmět příspěvku: zrušená část letu
PříspěvekNapsal: 11 říj 2010 10:24 
Nováček

Ahoj vespolek, může někdo poradit?
Zarezervoval jsem si -a bohužel i zaplatil- let se Saudi arabian z Frankfurtu přes Jeddah do Manily a zpět. Dostal jsem potvrzující email, vše ok. Teď jsem při kontrole na jejich webu zjistil že třetí část mého letu, tj. Manila - Jedah byla zrušena. Komunikace se Saudi nefunguje, neodpovídají na emaily. Nemáte někdo tušení co dělat? Pochopitelně že ostatní tři lety jsou mi k ničemu........Díky za radu.

Předmět příspěvku: Re: zrušená část letu
PříspěvekNapsal: 11 říj 2010 14:03 
Diskutér

fantir píše:
Ahoj vespolek, může někdo poradit?
Zarezervoval jsem si -a bohužel i zaplatil- let se Saudi arabian z Frankfurtu přes Jeddah do Manily a zpět. Dostal jsem potvrzující email, vše ok. Teď jsem při kontrole na jejich webu zjistil že třetí část mého letu, tj. Manila - Jedah byla zrušena. Komunikace se Saudi nefunguje, neodpovídají na emaily. Nemáte někdo tušení co dělat? Pochopitelně že ostatní tři lety jsou mi k ničemu........Díky za radu.

Zkus kontaktovat jejich zastoupení ve Vídni :

Address: A-1010 Vienna/ Opernring 1/E/7
Reservation Tel (00431) 5869191
Reservation Fax: (00431) 5878900

Předmět příspěvku: Re: Saudi Arabian Airlines
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 08:26 
Moderátor

Nemáte někdo osobní zkušenost?

Komentáře na níže uvedeném webu ve prospěch Saudie moc nehrají:

http://www.airlinequality.com/Forum/saudia.htm

PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 13:28 
VIP

osobní zkušenost taky nemám, ale co jsem četl na Flyertalku, tak žádná sláva nebude...

Dokonce Delta se postavila proti jejich účasti ve SkyTeamu, odmítá codesharovat lety Saudi a také to vypadá, že Delta nebude dávat za jejich lety míle....

http://www.tnooz.com/2011/06/24/news/de ... embership/

Předmět příspěvku: Saudi Arabian Airlines - Filipíny - Manila - 9 490 Kč
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 19:25 
Návštěvník

Povedlo se někomu koupit?
Zkouším zadat odlet v prosinci (kolem 20.12.) a návrat v první půlce ledna a cena je od 22000,-Kč.

Předmět příspěvku: Re: Saudi Arabian Airlines - Filipíny - Manila - 9 490 Kč
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 20:11 
Návštěvník

mona píše:
Povedlo se někomu koupit?
Zkouším zadat odlet v prosinci (kolem 20.12.) a návrat v první půlce ledna a cena je od 22000,-Kč.

Ještě jsem našla přes Kayak: 19.12. z Londýna návrat 9.1. z Manily za 775eur (tj. něco přes 18000,-kč). No jo, žádná libovka, ale je to asi tím termínem :-)

PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 20:35 
VIP

To už můžeš letět za 19300 z Prahy

PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 20:58 
Návštěvník

jife píše:
To už můžeš letět za 19300 z Prahy

No, to jo.

PříspěvekNapsal: 29 srp 2011 21:03 
VIP

Byl jste někdo na přestupu v riyadhu víc jak 12 hodin? Nevíte někdo kolik stojí tranzitní vízum a co je k tomu zapotřebí. MZV nic nepíše a Velvyslanectví Království S.A. nemá vlastní web stránky, nebo je nemůžu najít. dík

PříspěvekNapsal: 29 srp 2011 21:19 
Návštěvník

krtek píše:
Byl jste někdo na přestupu v riyadhu víc jak 12 hodin? Nevíte někdo kolik stojí tranzitní vízum a co je k tomu zapotřebí. MZV nic nepíše a Velvyslanectví Království S.A. nemá vlastní web stránky, nebo je nemůžu najít. dík

Dostat vizum do SA je peklo, nemyslim si ze vubec existuje tranzitní a jake jsou pro nej podminky tot otazka.. furthermore, to se radsi zavri v paraku do stodvacitky, a mas rijad..

PříspěvekNapsal: 29 srp 2011 21:37 
VIP

misce píše:
krtek píše:

Dostat vizum do SA je peklo, nemyslim si ze vubec existuje tranzitní a jake jsou pro nej podminky tot otazka.. furthermore, to se radsi zavri v paraku do stodvacitky, a mas rijad..

z vlákna:
------------------------------------------------
Saudi Arabian: MXP-MNL 465 Euro září-listopad

poja píše:
loni byla akce podobna, nekdo dokonce nakoupil ale pak se měninly časy odletu a problemy s vízem, ani nevim jestli dotyční nakonec odletěli, možná by nám pověděli víc

Ahoj,

my jsme využili loňskou akci se Saudama, ale bylo to opravdu děsný. Stále nám měnili odlety až nám nakonec hrozilo, že budeme muset být 24 hodin v tranzitu na letišti v Rijádu. Protože jsme už měli zaplacené letenky po Asii s Air Asia, tak jsme vytrvali a let nezrušili. Vyřídili jsme si tranzitní vízum ( měli jsme být tam více jak 12 hod. - dostli jsme ho během 6 dnů) a čekali na dobu odletu. Bohužel týden před odletem nám opět uplně zrušili let z Milána a museli jsme letět Miláno-Řím-Rijád-Kualalumpur. Zrušení letu z Milána mělo jednu velkou výhodu, že jsme v Rijádu byli pouze 5 hodin a na zpáteční cestě také cca 6 hodin ( být tam 24 hodin by bylo hrozné ). Zpátky jsme letěli rovnou do Milána. Cesta do Asie byla v pohodě. Zadní část 747 byla skoro prázdná, takže jsme měli každý pro sebe celou "čtyřku" na spaní. Ovšem zpáteční cesta byla náročná, letadlo bylo uplně plné, protožr cestovali poutníci do Saud.arábie.
Bylo to tak trochu stresující, protože hned u odbavení v Kualalumpuru, kontrolovali každého, jestli má vhodné oblečení do letadla ( muži dlouhé kalhoty, ženy také nebo dlouho sukni, zakrytá ramena). Synové měli kraťasy,a le nepustili je ani k odbavovací přepážce, dokud se nepřevlékli do kalhot. Asi bychom už jejich služby nevyužili....nevím... :) Ovšem jinak servis na palubě byl v pohodě. Rovněž při čekání na další let nám dali zdarma jídlo.

------------------------------

Takže dostat tranzitní vizum na těch max 72 hodin když ještě máš od saudi odlet a přílet si myslím nebude problém, akorát právě nikde nemůžu najít kolik to koštuje..

Předmět příspěvku: Saudi Arabian Airlines: Milán - Manila - Praha: 11.629 Kč
PříspěvekNapsal: 11 led 2012 22:27 
VIP

Při plánování dovolené jsem narazil na celkem zajímavý tarif Saudů. Na pelikánu je možno koupit za solidní cenu 11.629 Kč letenky do Manily při odletu z Milána s návratem do Prahy. Letenky jsou k dispozici na měsíce únor, říjen, listopad a možná další, ale neměl jsem čas dál hledat.

PříspěvekNapsal: 08 lis 2012 01:38 
VIP

ahoj.

chtěl jsem se zeptat odhledně levných letenek od Saudů..to byla akce nebo chybný tarif? Já už od nich nemůžu nic najít vůbec..dík (nebo je pelikan vyrazil z galilea?)

PříspěvekNapsal: 19 úno 2013 13:59 
Nováček

Rím - Jeddah - Colombo
Colombo - Rijád - Jeddah - Paríž

Chcem pochváliť leteckú spoločnosť Saudia. Všetko prebiehalo úplne štandardne. Jedlo na palube bolo výborné. Na letisku v Jeddah sme dostali večeru pri ceste tam aj späť. V Colombe pred odletom sendviče a nápoje. Na palube klasický servis - zábavný systém atd. Takže cestu hodnotím kladne a túto leteckú spoločnosť môžem len odporučiť.

Naposledy upravil Jaroslav799 dne 19 úno 2013 15:38, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina