Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 úno 2020 09:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Aegean Airlines
PříspěvekNapsal: 23 bře 2015 22:40 
VIP

Kdyby nekdo chtel nahodou planovat zimu 2016, Aegean ma slevu 40 % na leden a unor... Praha-Ateny 90 eur RT...

PříspěvekNapsal: 23 bře 2015 22:48 
VIP

listopad, prosinec

PříspěvekNapsal: 07 dub 2015 21:00 
VIP

aegean změnili HER-PRG přímý let o jeden den dopředu, tedy cca o 24 hod

Je nějaká šance, že jim, řeknu, že mi nový termín nevyhovuje a že to chci posunout o TYDEN?? (mezitím jsem zjistil, že jsem koupil omylem špatný termín :) ). Co si mam vymyslet jako důvod, aby to bylo věrohodné a posunuli to? :)

Navíc je to kupované přes edreams.it - takže mě asi odkážou na ně. Jak komunikujete s italama (nějaký email nebo něco existuje?)? Co si vzpomínám, tak tam měli jenom nějakou placenou linku...

Let tam se mi taky změnil (FR Blava - ATH), ale jen o cca 10 min. Tam asi nemam šanci (ještě jsem jim nekliknul na ten potvrzující link (3rd Notification of time change), ale asi mě to nejspíše propadne..

dík za postřehy

PříspěvekNapsal: 07 dub 2015 21:46 
Diskutér

krtek píše:
Navíc je to kupované přes edreams.it - takže mě asi odkážou na ně. Jak komunikujete s italama (nějaký email nebo něco existuje?)? Co si vzpomínám, tak tam měli jenom nějakou placenou linku...

Přibližně před rokem jsem s Edreams.it řešil přes e-maily refundaci (přelet na Havaji - měl jsem koupený dopolední let, který byl zrušen; nabídli mi let pozdě večer a mé žádosti, že potřebuji letět dopledne, nebyli schopni vyhovět).
Když jsem jim psal po nějaké době znovu (refundace se táhla přes 6 měsíců), přišla mi automatická notifikace o tom, že e-mailové adresy, která dříve fungovaly (cambioperativi@edreams.com, servizioclienti@edreams.com), jsou již neaktivní (naštěstí po přechodnou dobu na doručené e-maily někdo "odpovídal") a mám použít kontaktní formulář http://www.edreams.it/engine/call_center/eptica/.
Jinak komunikace s Edreams.it problematická a na dlouho - doporučji buď rovnou psát v italštině, nebo alespoň překládat pomocí Google Translator. Co mám zkušenost, tak na anglicky psané e-maily buď nikdo nereagoval, nebo takovým způsobem, že jejich odpověď nebylo snadné pochopit. :)
Jinak žádný věrohodný důvod bych si nevymýšlel (o den dřív letět prostě nemůžeš) a požadavek sdělil narovinu. Samozřejmě bych zkusil nejprve kontaktovat přímo Aegean (s tím, že Edreams nereaguje...).

PříspěvekNapsal: 07 dub 2015 22:33 
Diskutér

Krtek:

Řešil jsem to samé, dokonce jsem musel separovat rezervaci, protože to půlka chtěla posunout tak a půlka tak, takže půlce se to zkrátilo a půlce prodloužilo. Stačilo prohlásit, že to takto nevyhovuje a dostal jsem povolení k zabookování tak, jak to vyhovuje s tím, že si to zastoupení A3 převystaví. /Ano, měl jsem výhodu, že jsem psal z pozice agenta české IATA agentury s přístupem do GDS, kde jsem si to mohl přebookovat sám, ale z principu by to mělo jít pro každého pasažéra a musí/měl by to vyřídit prodejce, takže s komunikací s edreams nepomůžu, snad jen radou, že nakupovat přes rozumně dostupné české agentury se ve výsledku může vyplatit :) /

PříspěvekNapsal: 08 dub 2015 12:12 
VIP

OK dík - zkusím nejdříve samo přímo Aegean a natvrdo jim řeknu, že Edreams nereaguje...

PS: já jsem to nebral přes Italy pro nic za nic - sleva 25 Euro na OW na osobu už se vyplatí (oproti ceně v GDS)

PříspěvekNapsal: 27 dub 2015 08:06 
VIP

Kdyby nekdo uvazoval o posezonni Krete:

Praha - Heraklion, OW, primy let, zari, dva terminy (21.9 a 25.9) za 43 eur/osoba. Zpatky nejlepe Budapest, Viden nebo Ryanair pres Ateny do Bratislavy.

PříspěvekNapsal: 28 dub 2015 08:25 
VIP

Škoda,už jsem byl natěšenej :(

Přílohy:
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg [ 137.48 KiB | Zobrazeno 6321 krát ]

PříspěvekNapsal: 28 dub 2015 23:21 
VIP

zdnk píše:
krtek píše:

Přibližně před rokem jsem s Edreams.it řešil přes e-maily refundaci (přelet na Havaji - měl jsem koupený dopolední let, který byl zrušen; nabídli mi let pozdě večer a mé žádosti, že potřebuji letět dopledne, nebyli schopni vyhovět).
Když jsem jim psal po nějaké době znovu (refundace se táhla přes 6 měsíců), přišla mi automatická notifikace o tom, že e-mailové adresy, která dříve fungovaly (cambioperativi@edreams.com, servizioclienti@edreams.com), jsou již neaktivní (naštěstí po přechodnou dobu na doručené e-maily někdo "odpovídal") a mám použít kontaktní formulář http://www.edreams.it/engine/call_center/eptica/.
Jinak komunikace s Edreams.it problematická a na dlouho - doporučji buď rovnou psát v italštině, nebo alespoň překládat pomocí Google Translator. Co mám zkušenost, tak na anglicky psané e-maily buď nikdo nereagoval, nebo takovým způsobem, že jejich odpověď nebylo snadné pochopit. :)
Jinak žádný věrohodný důvod bych si nevymýšlel (o den dřív letět prostě nemůžeš) a požadavek sdělil narovinu. Samozřejmě bych zkusil nejprve kontaktovat přímo Aegean (s tím, že Edreams nereaguje...).

ja jsem jim zkusil napsat na ten email cambioperativi@... (beztak ho uvadeli i v tom emailu o zmene letu) a zadna notifikace neprisla, ani neprislo upozorneni ze schranaka nefunguje - otazka je, jestli to tam nekdo cte :)

pak jsem zkusil ten kontaktní formulář co uvádíš a celý den mi to po odeslání hodí toto:

Votre site de voyage est momentanément indisponible.
Nos équipes techniques mettent tout en oeuvre pour le rétablir au plus vite. Merci de votre compréhension.

Takze je kontaktovat je fakt sila :o)
(když nepocitam ten predrazeny telefon co maji ..)

PříspěvekNapsal: 02 črc 2015 14:14 
VIP

celkom zaujimava kombinacia, neskusal som bookovat
Obrázek
podobne aj z Viedne.
lahko sa daju najst terminy cez Google Flights, je tam viacej kombinacia ako jedmoserky VIE-BUD, VIE-PRG, PRG-BUD a tak
ide to aj zrumbovat na 36 euro

PříspěvekNapsal: 04 srp 2015 11:11 
VIP

Cau, mel bych dotaz, jestli ma nekdo zkusenosti s kabinovymi zavazadly u teto spolecnosti. Hledal jsem info u nich: http://en.aegeanair.com/travel-informat ... n-baggage/
ale jde mi o to, jestli tolerujou napr. damskou kabelku nebo notebook atd jeste ke kabinovemu zavazadlu. Pokud ma nekdo zkusenosti, dejte mi prosim vedet. Diky BoB

dle teto vety z jejich podminek bych snad usuzoval, ze by to nemel bejt problem, ale kdo vi?:
PHOTO
Place your hand baggage, laptop case, purse or duty-free shopping bags under the seat in front of you

PříspěvekNapsal: 04 srp 2015 14:24 
Diskutér

ano tolerují kabelku...jinak nevím.
Jen váží příruční zavazadlo.Měly jsme bágly do 8 kg.

PříspěvekNapsal: 04 srp 2015 14:27 
VIP

Co se tyce letu PRG-HER, tak jak na Ruzyni, tak na Krete nevazi (rodina jela i s infantem a ten mel taky vlastni "batoh"+kocar).

Obsazenost letu z PRG - v cervenci - docela nic moc, zhruba 80 %.

PříspěvekNapsal: 04 srp 2015 14:59 
Diskutér

leteli jsme v cervnu WAW-ATH-MLO-ATH-WAW a ani na jednom letu neresili palubove zavazadlo+plus fotak nebo kabelku. Meli jsme v palubnim zavazadle dvoje ploutve a bez problemu. Servis onboard vyborny.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2015 10:59 
VIP

Od vecera prodej az se 40% na podzim 2016

Napr.

21.9 PRG-ATH a zpet 5.10 HER-PRG za 60 eur :!: Daji se pak vymyslet prelety napr. ATH-RHO-HER, nebo bez RHO. Ale to bookovat pozdeji, bud s A3 nebo FR.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina