Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 zář 2019 20:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 261 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ethiopian Airlines
PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 11:47 
Diskutér

Pozor ak mate letenku s ET za nejaku "vylepsenu" cenu, ET na to prisiel a tymto ludom prestal davat zadarmo hotel v ADD. Ja som na to prisiel dnes rano v ked mi v ADD pri okienku povedali ze mam "very very cheap ticket" a ze maju pokyn od reservations neposkytnut bezplatny hotel. S tym ze mi mozu poskytnut layover package za 70 usd na osobu (standard cena pre tych co nemaju narok). Skusal som sa hadat ale bez sance... kedze mam 17 hodinovy prestup tak som to vzal.

Zaujmave ze na jesen s hotelom zadarmo problem nebol...

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 12:40 
VIP

Jó, tak můžeš eiseltovi poslat účtenku a děkovnej dopis. Jinak kdybys nechtěl hotel, tak ty zelený kartičky na free vízum se tam kolikrát tak povalujou, že bych si asi radši počkal na mimo dohled, než platil...
Jsem po dlouhý době v loungi. "International passengers lounge Mlynské Nivy". Jsem tu sám, se mnou vyřazený sedačky z letadla, zadarmo voda a starý časopisy (venku píšou, že káva, ale ta je za 70centů), no k jízdence za pět euro je to hezký :-)

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 12:42 
Kolemjdoucí

brumbrum píše:
Jó, tak můžeš eiseltovi poslat účtenku a děkovnej dopis. Jinak kdybys nechtěl hotel, tak ty zelený kartičky na free vízum se tam kolikrát tak povalujou, že bych si asi radši počkal na mimo dohled, než platil...
Jsem po dlouhý době v loungi. "International passengers lounge Mlynské Nivy". Jsem tu sám, se mnou vyřazený sedačky z letadla, zadarmo voda a starý časopisy (venku píšou, že káva, ale ta je za 70centů), no k jízdence za pět euro je to hezký :-)

chlapec10 myslel klasický fuel dump ;)

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 14:23 
Moderátor

To brum taky.... Čím víc se o tom bude konkrétně veřejně diskutovat, tím více se takových letenek zase urodí. Nebo že by nedejbože naopak...?

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 14:45 
Kolemjdoucí

Podľa prvej vety by som nepovedal, že to brum myslel tiež, každopádne je to jedno. A nemyslím si.. Obzvlášť ET je jeden veľký bordel a ten kto plní tie tarify musí byť mierne mimo :)

p.s. ale v kľude môžete zmazať tieto 2 príspevky

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 14:57 
VIP

já bych taky řekl, že chlapec10 myslel to upuštění paliva, snad jste nikdo neletěl přes ADD za normální cenu :)

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 16:15 
VIP

Já před týdnem dostal vouchery na Ambassador už v Bangkoku a nemusel se díkybohu s nikým v ADD dohadovat.

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 17:54 
Diskutér

schwott píše:
Já před týdnem dostal vouchery na Ambassador už v Bangkoku a nemusel se díkybohu s nikým v ADD dohadovat.
u mna to iste v novembri ked som letel z bkk, ale to bol iny trik, uvidime cestou spat z KUL..

Tonda 2 píše:
já bych taky řekl, že chlapec10 myslel to upuštění paliva, snad jste nikdo neletěl přes ADD za normální cenu :)

Ano a tiez si myslim ;)

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 18:21 
Moderátor

Tak tedy již bez ironie k tomu co tak mohl mít na mysli chlapec10, potažmo brumbrum... Znovu a znovu se snažím apelovat, aby se nestandardní tarify nediskutovaly veřejně. Pohřbilo se v souvislosti s tímto dlouholeté ET, stejně jako se upravily podmínky u jiné společnosti, aby se už její lety nedaly takto využívat... Byť třeba AL a CL představují jen malý virtuální prostor, i malé obecnější zmínky s klíčovými slovy dělají své a jsou lákadlem jako med na vosy. To jak se zabíjí možnosti v poslední době se opravdu šíří už pomalu geometricky.... Budu jen rád, pokud přeháním.

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 20:20 
VIP

[quote="guessWho"][quote="brumbrum"]Jó, tak můžeš eiseltovi poslat účtenku a děkovnej dopis. Jinak kdybys nechtěl hotel, tak ty zelený kartičky na free vízum se tam kolikrát tak povalujou, že bych si asi radši počkal na mimo dohled, než platil...
Jsem po dlouhý době v loungi. "International passengers lounge Mlynské Nivy". Jsem tu sám, se mnou vyřazený sedačky z letadla, zadarmo voda a starý časopisy (venku píšou, že káva, ale ta je za 70centů), no k jízdence za pět euro je to hezký :-)[/quote]

chlapec10 myslel klasický fuel dump ;)[/quote]

A jakej je rozdíl mezi klasickym a neklasickym? Mám procentuální nárůst letenek s missing yq, tak to nejdřív zablokuju, a dál to řešim tak, že neni yq, neni hotel. To zvládne i cvičená opice. Motá se jich za tou přepážkou plno a stejně musej každou tu rezervaci otevřít. Podívat se na fare construction zabere kolik...tři vteřiny? Jestli vám někomu osobně přišli na dump, "no hotel" je ještě celkem milý řešení:-)

PříspěvekNapsal: 18 úno 2017 21:53 
Diskutér

Suhlasim ze no hotel je stale lepsie riesenie ako no letenka... Osobne si myslim ze to je ale systemove riesenie, preto som to aj sem napisal, aby aj ostatni vedeli co cakat...

No, a fd samozrejme netreba riesit verejne, ale zdaleka si nemyslim ze mam ja alebo niekto pravo urcovat niekomu ze sa ma nema zaujmat o nieco... kto naozaj chce dumpovat najde si zaklady, ci uz to je trickit tema na fd, alebo vela inych a odtial sa moze posuvat.. aj ja som raz zacinal nejak, a tiez kazdy, nechcem aby to dopadlo ze niekto sa bude tvarit ze on ma narok na info lebo bla bla... A zaroven si myslim ze zakodovany dump je pre amatera k nicomu...

Dumpy boli, su aj budu.... Jeden skonci, pride dalsi.. a nie, ET neskoncil v tomto momente sa booknut niekolko ;)

PříspěvekNapsal: 19 úno 2017 08:08 
Moderátor

chlapec10 píše:
... nechcem aby to dopadlo ze niekto sa bude tvarit ze on ma narok na info lebo bla bla...

Nerozumím, o čem mluvíš. Nárok má člověk snad jen na to, co se naučí a na smrt...

chlapec10 píše:
A zaroven si myslim ze zakodovany dump je pre amatera k nicomu...

Nemohu než nesouhlasit... Je to motivace právě k tomu, aby se tím zabýval - pokud mu to za to stojí - a posunul se dál. Ne, aby obešel či podlezl první překážku na cestě. A ne aby čekal až dostane snídani do postele a štěkal, že chce víc a lepší. Všichni jsme amatéři a učíme se, co se dá, ale nemusíme snad opakovaně, byť třeba jen obecně, psát, že jsme někde použili nějaké triky.
Copak nestačí jen samotná info, že hotel už u této nestandardní letenky nefunguje? Ta je velmi dobrá a přínosná pro všechny, zbytek si domyslí sami.

PříspěvekNapsal: 19 úno 2017 12:54 
Diskutér

Citace:
Nemohu než nesouhlasit... Je to motivace právě k tomu, aby se tím zabýval - pokud mu to za to stojí - a posunul se dál. Ne, aby obešel či podlezl první překážku na cestě. A ne aby čekal až dostane snídani do postele a štěkal, že chce víc a lepší. Všichni jsme amatéři a učíme se, co se dá, ale nemusíme snad opakovaně, byť třeba jen obecně, psát, že jsme někde použili nějaké triky.
Copak nestačí jen samotná info, že hotel už u této nestandardní letenky nefunguje? Ta je velmi dobrá a přínosná pro všechny, zbytek si domyslí sami.

Nepochopili sme sa :) suhlasim s tym co co si napisal, myslel som to tak ze amater co nema paru nepochopi ani kod, a preto si nemyslim ze predstavuje riziko.. a naop pre niekoho to moze byt info ktora ho posunie dalej ked sa bude snazit...

PříspěvekNapsal: 19 úno 2017 16:05 
Moderátor

2chlapec10: Nepochopil - nevadí, od toho to je diskuze ...:-)

PříspěvekNapsal: 16 črc 2017 05:56 
VIP

Dá se přežít cesta do východní Asie a hlavně den (od rána do večera) v salonku ET?

Mají rozumné tarify, které dávají hromadu mil, což by se mi teď hodilo, navíc to lítají dreamlinerem, tak mě to napadlo vzít do Asie oklikou, ale je tam v obou směrech od rána do večera přestup v ADD. V jednom směru bych to viděl na výlet do města, ale 2x by se mi asi nechtělo.

I když koukám teď, že bych možná i mohl dostat hotel (dřívější odlet není k dispozici), nevím teda, jestli jsou nějaké dodatečné podmínky kromě 8-24 h (dle webu) - to dodávám k předchozí diskuzi výše.

No prostě bych rád nějakou radu jestli je dobrý nápad tuhle cestu tudy absolvovat :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 261 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina