Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2018 01:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Iberia
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009 20:51 
Administrátor

Zkušenosti se službami letecké společnosti Iberia.

Předmět příspěvku: Re: Iberia
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 14:35 
Diskutér

Zadna hitparada Madrid - Sao Paulo 2008, klimatizace nastavena tak na 15 st, zima celou dobu letu, omsele vybaveni. Zkratka nic moc....Bohuzel evropsti letecti dopravci se maji hodne co ucit od asijskych resp.arabskych dopravcu viz. vyhlaseni vysledku nej let.spol. 2009.

PříspěvekNapsal: 10 pro 2009 13:19 
Diskutér

letěl jsem s nimi prg - mad - agp a zpět. interiér u tří ze čtyř spojů mírně opotřebovaný, občerstevní jen za poplatek. nemám tedy důvod je z nějakého důvodu příště upřednostňovat.

Předmět příspěvku: Přebukování letenek
PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 05:02 
Diskutér

letím v únoru do Dominikánské republiky z Mnichova.Je to zřejmě charter s Iberií s čekáním cca 4 hodiny v Madridu při cestě tam i zpět.Nevíte někdo zda je možno, a jak ,přebukovat letenky Místo z Mnichova do Madridu na Praha Madrid a nazpátek.Iberia létá v ty samé dny a v pohodě bych vše stihnul.

Předmět příspěvku: Re: Přebukování letenek-dotaz
PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 07:47 
Moderátor

Ahoj, každopádně bych se obrátil na zastoupení Iberie u nás (pokud je) a pokud není, tak do mateřské Iberie zavolal nebo napsal. Nebo se zkus obrátit přímo na prodejce těch letenk, který by mohl o tom faru mít více informací. Od koho jsi to kupoval?

PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 07:50 
Diskutér

Tak něco takového určitě nejde. To by se to potom lítalo. Z Německa jsou ceny long haulů podstatně levnější než z PRG. To by si každej zabookoval let z Německa a pak by si řek o změnu na Prahu. 8-) To vážne nejde, musíš letět z Mnichova

PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 09:13 
Diskutér

Cekani 4 hodiny v Madridu Ti utece, toho bych se nebal. Kouknes do obchodu, das si nejake jidlo, mrknes na letadla a 4 hodiny jsou pryc.
Pokud Ti ale vadi cesta do Mnichova, tak si jeste kup od Lufthansy let Praha-Mnichov-Praha, aktualne ho maji za vybornou cenu 2063 Kc (objednani na jejich ceskych www). Omezis tim riziko, ze se Ti na ceste do Mnichova neco stane s autem, nebudes platit za parkovani na letisti v Mnichove, takze to vyjde plus minus nastejno jako tam jet autem. Letenku si kup tak, abys mel v Mnichove klid na prestup, takze 3-4 hodiny pauza, kdyby se nahodou letadlo LH nebo pri zpatecnim letu letadlo z Madridu opozdilo (nebudes mit letenky v jedne rezervaci, takze pri pripadnych zpozdenich nemas narok na nahradni prepravu ani prebukovani, rekl bych ale, ze riziko je mensi, nez ze se Ti cestou autem do Mnichova neco stane...a letenka s LH za 2,000 je vyborna cena).

PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 11:07 
Tazatel

Wayne píše:
Cekani 4 hodiny v Madridu Ti utece, toho bych se nebal. Kouknes do obchodu, das si nejake jidlo, mrknes na letadla a 4 hodiny jsou pryc.
Pokud Ti ale vadi cesta do Mnichova, tak si jeste kup od Lufthansy let Praha-Mnichov-Praha, aktualne ho maji za vybornou cenu 2063 Kc (objednani na jejich ceskych www). Omezis tim riziko, ze se Ti na ceste do Mnichova neco stane s autem, nebudes platit za parkovani na letisti v Mnichove, takze to vyjde plus minus nastejno jako tam jet autem. Letenku si kup tak, abys mel v Mnichove klid na prestup, takze 3-4 hodiny pauza, kdyby se nahodou letadlo LH nebo pri zpatecnim letu letadlo z Madridu opozdilo (nebudes mit letenky v jedne rezervaci, takze pri pripadnych zpozdenich nemas narok na nahradni prepravu ani prebukovani, rekl bych ale, ze riziko je mensi, nez ze se Ti cestou autem do Mnichova neco stane...a letenka s LH za 2,000 je vyborna cena).

Ty 4 hodky jsou, v podstrate, tak akorat se protáhnout a sup do dalsiho letu..;O)

ad přebukování - nelze, je to sice škoda, ale fakt to nejde. Sám jsem to před cca rokem zkoušel..a bez nároku

Předmět příspěvku: Re: Přebukování letenek
PříspěvekNapsal: 01 led 2010 07:59 
Diskutér

Moc děkuji!

PříspěvekNapsal: 01 úno 2010 13:02 
Tazatel

Spíš bída a děs..

let PRG - MAD - MEX - GUA a zpět - (mimo úseku MEX - GUA - MEX operován Mexicanou) to byl děs..

v letadle fakt velké vedro, jídlo děs ( na lince PRG -MAD, MAD - PRG bez jídla a jiného občerstvení), palubní personál neochotný a pomalý a o personálu na service desku ani nemluvě.

Jedině ten let z MEX - GUA a zpět to zachraňoval...ale jak jsem psal..let operovala Mexicana (dokonce mně nalili i 5x tequilu..;o) )

PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 18:59 
Diskutér

Prostě spodní patro civilizovaných leteckých společností.Letěl jsem s nimi v březnu Mnichov -Madrid-Santo Domingo.První segment totálně bez jídla a pití.Mezi Madridem a Santem Domingem občerstvení jakž takž,pro víno se chodilo dozadu k letuškám a poslední dvě hodiny letu už moc nechtěly rozdávat,takže regulovaly na dvě osoby 2 deci.Jinak ochota nic moc a do arabské pohostinosti to má skutečně daleko jako z Madridu na Arabský poloostrov.... :evil:

PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 19:23 
Moderátor

Pokud nemá Iberia nějakou opravdu akční nabídku, pak se jí vyhýbám. Evropské lety jsou jen s placeným servisem a asi se platí i za úsměv u letušek... Letěl jsem z Vídně přes Madrid do Buenos Aires a zpět ze Santiaga de Chile. Při potížích na hranici s Chile, kdy byla zavřena silnice z Mendosy, jsem se snažil přebookovat let z Aires a byla potíž se i domluvit anglicky a vstřícnost kanceláře byla na nule.
Let přes Atlantik byl standard, ale Asijci, BA, LH, Qantas, natož LAN Chile, jsou zcela jná třída.
Paradoxní mi přišlo, že jsme sice zdarma VIE-MAD nedostali ani vodu, noc však zařídila Iberia v 4*hotelu se snídaní a sektem při odletu následující den. Prostě Iberia je drahý lowcost.

PříspěvekNapsal: 17 bře 2010 22:16 
Návštěvník

Letel jsem s Iberia na trase Wien-Madrid,Madrid-Miami,Miami-Managua.Pri ceste tam bylo nutno prespat v madridu v 4*hotelu Tryp,ktery byl inklusive v programu Amigo.Naspet uz bez prespani.Hotel byl O.K ale se servisem jsem nebyl spokojen,pricemz letenka nebyla lacina nebot do MGA neleta konkurence a
zaplatil jsem 1150 Euro.Let VIE-MAD si vsechno musite koupit,MAD-MIA byla jidla podavana 3 krat,napoje taky,jinak se pro piti muselo chodit dozadu k letuskam.
Letusky maji dost neochotne,cest vyjimkam ale moc casto je neuvidite.V Miami se potom prestupuje do mensiho letadla a na ceste do MGA se podaval jeden sendvic a jeden napoj.Cestou naspet z MIA-MAD si to letusky ulehcily a napoje vylozily na vozik,takze ten kdo momentalne spal a v pulce cesty dostal zizen tak
mel smulu.Zbyla jen mineralka.Take jsem mel zkusenost s tim ze kdyz jsem v MGA potvzoval rezervaci na cestu domu tak tam nikdo neumel anglicky.No proste bida,ale ze vsech spolecnosti letajicich do jizni Ameriky jasne nejhorsi.A taky nejdrahsi.Priste si to poradne rozmyslim.

PříspěvekNapsal: 12 dub 2010 23:08 
Kolemjdoucí

A nemáte někdo zkušenosti s komunikací v ČR? Mám od nich letenku a budu jí zřejmě potřebovat změnit, tak jestli využít tu jejich linku ze stránek 840 740 640 nebo to řešit nějak jinak.
Díky.

PříspěvekNapsal: 12 dub 2010 23:26 
Kolemjdoucí

Matruc: Loni jsme s nimi komunikovali telefonicky právě přes tuhle linku (jiná možnost snad ani nebyla) - slečny mluvily anglicky (co si pamatuju, snad by měly umět i německy a samozřejmě španělsky). Ale volali jsme několikrát a pokaždé jsme dostali jinou informaci.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina