Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 pro 2019 11:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 669 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: British Airways - odbavení přes net
PříspěvekNapsal: 11 srp 2019 11:15 
Návštěvník

Hoj, mám poněkud stupidní dotaz: v úterý letím a nejsem si jista, jestli zvládnu on-line odbavení (ne že bych to nezvládla, spíš logisticky to je malinko trabl, hlavně nebudu mít k dispozici PC s tiskárnou). Odbavení na přepážce je normálně možné, že jo? A není to Wizz a spol., takže snad žádný poplatky, že jo?
(normálně lítám s nízkonákladovama, teď výjimečně poletím s něčím normálním, tak jsem trochu zmatena :D )

Předmět příspěvku: Re: British Airways
PříspěvekNapsal: 11 srp 2019 11:41 
VIP

Ano, odbaveni na prepazce mozne zadarmo je.

PříspěvekNapsal: 11 srp 2019 11:43 
Diskutér

Odbavenie na prepážke je zdarma, stačí stačí OP/pas, netreba ani vytlačený e-ticket (pre istotu ho maj uložený v mobile). Niekedy (zažil som len raz) môžu odvážiť príručák.

Předmět příspěvku: British Airways
PříspěvekNapsal: 14 zář 2019 22:04 
VIP

Koukám na to jak puk: stávka, zrušení letu, mraky věcí mám v USA předplacenejch, a co já teď... :?
Řešil už to někdo? :cry:
Zrušen byl zpáteční JFK-LHR, snad nebudu muset znovu oprašovat vlákno "Dostaňte mne levně domů, prosím". :roll:

PříspěvekNapsal: 14 zář 2019 22:20 
VIP

zavolaj im, nech ta prebookuju na AA alebo na den po

PříspěvekNapsal: 14 zář 2019 22:37 
Návštěvník

Alebo prebookovanie na non-oneworld airline https://www.britishairways.com/en-gb/tr ... faqid=7594

Předmět příspěvku: British Airways
PříspěvekNapsal: 15 zář 2019 12:22 
VIP

Zpětná vazba aneb jak to dopadlo:
Fčera v noci jsem neměl sílu to řešit, ráno moudřejší večera. A ráno jsem si šel rači zaplavat.
V poledne jsem si otevřel Matrix, ExpFl a BA, a jal se prohledávat systém, kam se nechat přebukovat.

Letenka kupována přes prodejce Expedia.com, neobtěžovalo se to dát cokolif vědět.

Na CheckMyTrip je stav letu UnKnown, ale varování mi to taky neposlalo.

British Airways poslalo email o zrušení letu a odkaz do sekce Manage My Booking. Stránky mají plné informací o stávce, podrobné FAQ, včetně návodů pro prodejce za jakých podmínek měnit rezervace, celkově to na mne dělalo dojem takovýho snaživýho a starostlivýho přístupu k pasažérovi.

Po hodině čtení, překladů a vyhledávání letů jsem si na pomoc přivolal rodilé angličtině rozumějící Dítě, dal mu zákládní informace co se stalo a čeho chci dosáhnout, a zavolali jsme do BA, ačkoliv FAQ nás navádělo volat prodejci.
Paní na lince kupodivu nebyla ve stresu z vystresovaných volajících, ale příjemně a v klidu si prošla mojí rezervaci a po ověření dostupnosti mne během několika minut přeložila na alianční let s American Airlines, který jsem si sám našel a zkoušel dostupnost na ExpFl a přímo na stránkách AA (cena 2.800 USD OW v Y byla děsivá...). Možná to doopravdy byla poslední sedačka v Y ten den v aliančních letech, ještě jsem viděl hodně míst u Virgin Atlantic, ale to je přímá konkurence BA, asi spolu moc kamarádit nebudou.

Stávkou jsem přišel o 8 hodin v New Yorku, oběd u Chlapce, a noční let s ideálním přestupem v LHR, náhradní let je přes den s vynuceným noclehem v Londýně (refundace vícenákladu za hotel nejistá, požádám si, ale nebudu to hrotit).

Přístup British Airways perfektní a já rád zůstanu jejich pasažérem.
Příloha:
AA142 před.jpg
AA142 před.jpg [ 160.74 KiB | Zobrazeno 680 krát ]
Příloha:
AA142 poté.jpg
AA142 poté.jpg [ 135.26 KiB | Zobrazeno 680 krát ]

PříspěvekNapsal: 21 říj 2019 14:50 
Diskutér

Ahojte, ak mam na jednej letenke VIE-LHR-HAM, pricom VIE-LHR je economy a LHR-HAM je business, v Londyne ma pustia do salonika ze?

PříspěvekNapsal: 21 říj 2019 15:17 
VIP

Jo. A urcite bych to zkusil uz aj ve Vidni.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 669 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina