Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 10 dub 2020 09:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Air France
PříspěvekNapsal: 25 lis 2016 10:13 
Diskutér

Dalsi moznost vyzkouset wide-body po Evrope
Pariz - Londyn £69 RT s AirFrance 787

https://www.airfrance.co.uk/GB/en/local ... rc=display

Předmět příspěvku: KLM/Air France PRG-SZX <300€
PříspěvekNapsal: 27 pro 2016 22:50 
Moderátor

Ne zcela korektního ocenění se dočkal tarif z Prahy do Shenzhenu na únorové období. Třeba se týká i jiných tras(?).
https://www.kayak.de/flights/PRG-SZX/20 ... 2017-03-03

PříspěvekNapsal: 22 led 2017 18:30 
Diskutér

Air France (spolu s KLM) ponúka letenky na Martinique a Guadaloupe od 380 eur z Budapesti (priamo na stránkach prepravcov od 420/880 eur cez predajcov lacnejšie, preklikal som sa až k platbe). Nevýhodou je zmena letiska v Paríži:

Budapest-Ford De France (15.11.-26.11.)
Budapest- Pointe a Pitre (12.4.-26.4.)

Předmět příspěvku: voucher na Air France a KLM
PříspěvekNapsal: 01 úno 2017 19:59 
Nováček

Ahoj,
mám k dispozici voucher na nákup letenek od Air France a KLM v hodnotě 350 EUR. Měl by o něj někdo zájem za 8000 Kč tzn. cca 300 EUR?
Kdyztak mail zdenkasta@centrum.cz

PříspěvekNapsal: 27 úno 2017 00:08 
Kolemjdoucí

Omlouvám se, pokud jsem měl zvolit radši forum ČSA..

Mám koupenou letenku přes OK na let provozovaný AF - klasicky v Y. Po zadání booking code na web AF i checkmytrip je v obou případech uvedená class/fare type jako first (což AF obv na PRG-CDG neposkytuje).

Nesetkal jste se s tím prosím někdo? Jedná se o nějaký zjevný error nebo mě čeká milé překvapení? :))

PříspěvekNapsal: 27 úno 2017 08:32 
VIP

Už samotný let s ČSA mnohdy skýtá řadu různých překvapení... Nicméně tvoje očekávání v tomto směru zcela jistě zůstane nenaplněno :lol:

PříspěvekNapsal: 27 úno 2017 13:28 
Diskutér

2 Her0inaction: Mám to stejně, už jsem to tu někam i psal. Asi to bude nějaká chybka a do první třídy nás neposaděj (ona tam ani není), ale schválně zkusím při checkinu jestli třeba nedaj salonek :D

PříspěvekNapsal: 06 bře 2017 08:54 
Návštěvník

Ahoj, zase bych měl dotaz na zkušenější. Koupil jsem u této slovutné společnosti 4 letenky LIN - ORY - RUN. Dnes ráno jsem, ale málem dostal infarkt, že mi 3 nechali stejně, ale u kamarádky, která navíc letí poprvé, to změnili na MXP - CDG - ORY - RUN. Což přejezd přes celou Paříž, kterýmu jsem se chtěl vyhnout. Volal jsem na jejich linku, ale paní moc angličtině nedávala. A když jsem se rozčílil, tak mi paní buď zavěsila, nebo to vypadlo. Přitom ten let je operovaný přes Alitalia a volný místa tam ještě jsou.
Asi je to boj s větrnými mlýny, ale nemáte nápad, jak to ještě zvrátit?

P.S. Jim to určitě přijde normální a je jim to jedno, ale změnit jednu letenku ze 4, navíc s navazujícím letem? Really?

PříspěvekNapsal: 06 bře 2017 08:59 
Diskutér

Napiš jim v klidu mail na české zastoupení, určitě to pochopí a upraví dle potřeby. Mám s nimi dobré zkušenosti.

PříspěvekNapsal: 06 bře 2017 09:34 
Návštěvník

Seba69 píše:
Napiš jim v klidu mail na české zastoupení, určitě to pochopí a upraví dle potřeby. Mám s nimi dobré zkušenosti.

A psal jsi jim přímo na nějaký mail nebo přes webový formulář?

PříspěvekNapsal: 06 bře 2017 12:42 
Diskutér

kahless píše:
Ahoj, zase bych měl dotaz na zkušenější. Koupil jsem u této slovutné společnosti 4 letenky LIN - ORY - RUN. Dnes ráno jsem, ale málem dostal infarkt, že mi 3 nechali stejně, ale u kamarádky, která navíc letí poprvé, to změnili na MXP - CDG - ORY - RUN. Což přejezd přes celou Paříž, kterýmu jsem se chtěl vyhnout. Volal jsem na jejich linku, ale paní moc angličtině nedávala. A když jsem se rozčílil, tak mi paní buď zavěsila, nebo to vypadlo. Přitom ten let je operovaný přes Alitalia a volný místa tam ještě jsou.
Asi je to boj s větrnými mlýny, ale nemáte nápad, jak to ještě zvrátit?

P.S. Jim to určitě přijde normální a je jim to jedno, ale změnit jednu letenku ze 4, navíc s navazujícím letem? Really?

zavolej na tel. AirFrance, na to český číslo, sice pracovníci sedí v Sofii, ale mluví česky ( s slovanským přízvukem :-) ) a určitě ti poradí a změní to.

PříspěvekNapsal: 06 bře 2017 15:28 
Návštěvník

Tak jen pro pobavení. To český číslo jsem zkoušel třikrát, ale pokaždé, že musím zavolat na AirFrance Italia. Zkusil jsem ještě český číslo Alitalia, ale taky nic. Tak jsem volal do Itálie, tam mě přepojili do Albánie, kde sídlí callcentrum AirFrance Italia, a ať jsem se snažil slušně nebo rozčíleně, tak pořád nezájem, že to nejde... A nakonec mi teď během odpoledne po víc jak týdnu odpověděli na dotaz, který jsem posílal přes jejich web, a vyměnili to. No nemá se cenu rozčilovat.
Jinak bych to tak neřešil a nehrotil, ale na tom jednom letu bylo už poslední volný místo.
Každopádně i tak díky, že jste mě i s mým dotazem neposlali taky někam, a že aspon tady se mi někdo snažil pomoct. :)

PříspěvekNapsal: 01 říj 2017 00:02 
Diskutér

V Kanade v sobotu núdzovo pristál Airbus A380 spoločnosti Air France po tom, čo sa mu nad Atlantickým oceánom poškodil jeden z motorov. Na palube bolo 520 ľudí, nikto sa nezranil.

Přílohy:
Snímka obrazovky 2017-10-01 o 0.57.41.png
Snímka obrazovky 2017-10-01 o 0.57.41.png [ 243.16 KiB | Zobrazeno 3707 krát ]
Snímka obrazovky 2017-10-01 o 0.58.08.png
Snímka obrazovky 2017-10-01 o 0.58.08.png [ 230.39 KiB | Zobrazeno 3707 krát ]
Snímka obrazovky 2017-10-01 o 0.57.09.png
Snímka obrazovky 2017-10-01 o 0.57.09.png [ 236.05 KiB | Zobrazeno 3707 krát ]

PříspěvekNapsal: 10 říj 2017 14:58 
Diskutér

Ahoj, nemáte prosím někdo nějakou čerstvou zkušenost s Le Bus (dříve AirFrance bus)?
Měl bych jet s CDG na ORY, čas mezi příletem a odletem je 2.55 hod. Let z PRG do CDG je s AF (operovaný CSA) a odlet z ORY je rovněž AF. Měl bych tedy obdržet nějaký voucher na přepravu zdarma. Co mě ale zajímá je, jestli je přestupový čas dostatečný. Četl jsem nějaké recenze na tripadvisoru a zkušenosti jsou i s vynecháním spoje. Vyzvednutí zavazadla, doba jízdy je 60+ minut, intervaly 15 -30 min, nový check in...

PříspěvekNapsal: 10 říj 2017 17:00 
Návštěvník

Je to určite len-tak-tak. Dĺžka jazdy je medzi najvzdialenejšími terminálmi 80 minút, busy odchádzajú v intervaloch 20-30 minút a určite sa môže stať, že bude meškať, vynechá spoj alebo bude cesta trvať kľudne aj 100 minút, ak budú veľké zápchy v špičke.

Takže v absolútne najhoršom prípade - ak vám újde pred nosom (stále počítam že bus pôjde načas, nevynechá a aj príde načas) bude čakanie + jazda trvať 110 minút. Kým sa dostanete na CDG z lietadla do letiska, preberiete batožinu a dostanete sa na zastávku, prejde určite 30 minút (dosť možno to bude aj viac). Plus aspoň 5 minút na ORY na presun bus - check-in. To je už 145 minút. Na prestup máte dokopy 175 minút a check-in/bag drop sa zatvára 60 minút pred odletom. Za takýchto okolností bude bag drop už pol hodinu zavretý. A to vám lietadlo priletelo na minútu včas, nezdržali ste sa nikde na CDG a bus šiel tiež vrámci možností načas, akurát blbo vyšiel interval prestupu.

Security a presun ku gate by som neriešil, to už neodletia bez vás, ak sa nebudete moc motať, ale ten bag drop je blbý deadline. Takže by som sa skôr psychicky pripravil na to, že to na 99% nestihnete a ak áno, tak je to fajn bonus ;) Ale plánoval by som podľa toho aj program v mieste príletu - t.j. žiadne presuny hneď po prílete / vyzdvihovanie auta / drahé nerefundovateľné hotely kde vám pri no-show zrušia rezerváciu....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina