Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 10 dub 2020 09:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Air France
PříspěvekNapsal: 17 pro 2015 14:02 
VIP

Luko píše:
afleben píše:
Tie termíny, aspoň to SFO sú podľa tarifných podmienok až do 22.6., ja som skúšal napr. máj.

PERMITTED 29DEC 15 THROUGH 31MAR 16 ON THE OUTBOUND TRANSATLANTIC SECTOR

Však vyskúšaj PRG-SFO, napríklad 2.5. - 10.5.
Okrem toho tarifu, platného do 31.3. je tam ďalší, platný od 1.4. - 22.6. Tiež ho do systému pridali dnes (17.12.).

PříspěvekNapsal: 10 úno 2016 10:09 
Administrátor

Barel za 30 dolarů a Seattle za bezkonkurenčních 19 029 CZK.

Tak tomuhle se prý říká WOW!

http://www.airfrance.com/CZ/en/local/re ... es/wow.htm

PříspěvekNapsal: 19 dub 2016 09:38 
Tazatel

Aktualne letenky prg-cdg za 8€ one way pres jetcost s visa electron

Naposledy upravil sanchez dne 19 dub 2016 11:08, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 19 dub 2016 09:55 
VIP

bližší údaje?!

PříspěvekNapsal: 19 dub 2016 18:02 
Diskutér

potřebovala bych poradit - koupila jsem prg-cdg ( přes gotogate ), přišel mi
confirmation email s číslem rezervace, na AF webu rezervaci mám ( sice pod jiným booking nr ), ale je tam eTicket not issued..peníze mám stržené, zatím teda nezaúčtované.

Je možné, že se to ještě zruší? Nebo za jak dlouho obvykle letenky vystavují? Tak 8 hodin už to teď bude.

PříspěvekNapsal: 19 dub 2016 18:12 
VIP

kupoval jsem ted nedavno par letenek pres gotogate a eticket jsem vzdy videl po par chvilich na webu dopravce - od gotogate dosel treba az za dva dny. Letenku mi jednou zrusili ikdyz jsem udelal rezervaci ale z duvodu ze jsem pry nemel penize na karte - to zruseni doslo par hodin po bookovani.

PříspěvekNapsal: 19 dub 2016 18:17 
Diskutér

Mně právě přijde divné, že na AF ty etickety nevidím..Chápala bych, že od gotogate přijdou později, ale myslela jsem, že na AF už je budou mít zároveň s tím bookingem.
Tak nevím, počkám asi ještě zítra, jestli nepřijdou a pak jim asi napíšu, i když po přečtení recenzí mám obavu, že mi stejně nikdo neodpoví..

PříspěvekNapsal: 19 dub 2016 18:29 
Diskutér

hanula píše:
potřebovala bych poradit - koupila jsem prg-cdg ( přes gotogate ), přišel mi
confirmation email s číslem rezervace, na AF webu rezervaci mám ( sice pod jiným booking nr ), ale je tam eTicket not issued..peníze mám stržené, zatím teda nezaúčtované.

Je možné, že se to ještě zruší? Nebo za jak dlouho obvykle letenky vystavují? Tak 8 hodin už to teď bude.

Podle mě je problém v tom, že GTG prodává za nízkou cenu i letenky, které už na webu AF stojí skoro dvojnásobek. Proto pak zřejmě systém nedokáže potvrdit rezervaci a vystavit e-ticket. Já tedy očekávám, že přijde email, že nebylo možné za danou cenu letenku vystavit.

Edit: Po cca 10 hodinách je e-ticket na světě 8-)

PříspěvekNapsal: 20 dub 2016 06:26 
Diskutér

tak na AF strankach uz je taky vidim :)
od gotogate stale nic

je teda mozne to brat jako hotovou vec nebo se jeste muze stat, ze to zrusi? Jestli jeste cekat s nakupem zpatecniho letu a ubytovani..

PříspěvekNapsal: 20 dub 2016 22:50 
Diskutér

hanula píše:
je teda mozne to brat jako hotovou vec nebo se jeste muze stat, ze to zrusi? Jestli jeste cekat s nakupem zpatecniho letu a ubytovani..

To ti tady nikdo nezaručí. GTG se mohlo v předchozích případech x-krát zachovat nějak; v tvém případě se může k celé věci postavit úplně jinak. Počkal bych, až dojde ke stržení peněz (teď je máš předpokládám pouze v blokaci). Ubytování si asi můžeš rezervovat nezávisle - myslím, že např. přes Booking.com lze ve většině případů bezplatně stornovat cca den před příjezdem, takže v tom nevidím problém. A pokud jde o zpáteční let, záleží na ceně a na tom, zda v uvedeném termínu do Paříže opravdu chceš, nebo ne. Pak bych asi také řešil dopravu z CDG, pakliže preferuješ EasyBus.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2016 18:48 
Diskutér

Ahoj, máme koupené letenky s AF do La Paz přes Paříž a Limu a máme limit na váhu zavazadel 23kg, bohužel by jsme potřebovali aspoň třeba 26kg, čím víc tím líp, nelze se třeba zaregistrovat do nějakého ffp ze skyteamu a získat tím základním statusem vyšší limit na zavazadla? Případně jak moc budou třeba 4-5kg nadváhu řešit? Díky moc!

PříspěvekNapsal: 26 dub 2016 19:03 
VIP

gigy píše:
Ahoj, máme koupené letenky s AF do La Paz přes Paříž a Limu a máme limit na váhu zavazadel 23kg, bohužel by jsme potřebovali aspoň třeba 26kg, čím víc tím líp, nelze se třeba zaregistrovat do nějakého ffp ze skyteamu a získat tím základním statusem vyšší limit na zavazadla? Případně jak moc budou třeba 4-5kg nadváhu řešit? Díky moc!

Tie limity sa pre osoby na jednej letenke sčítajú. To každý jeden z cestujúcich bude mať podávanú batožinu cez 23 kg?
A čo tak tie najťažšie veci dať do príručáku, ten pri check-ine veľmi neukazovať a v najhoršom ho na gate zoberú a podajú. Ale už nebudú počítať váhy.

Len základný status FFP podľa mňa limit na podanú batožinu nezvýši. To skôr sa pozrieť do Manage my booking, či sa tam nedá nadváha prikúpiť za normálnu sumu. Pretože netuším, ako silne to kontrolujú (ešte som necestoval s preťaženou batožinou). Ale ak by kontrolovali, tak pálky za nadváhu, zistenú až na letisku sú kruté. To si radšej preventívne dokúpiť niečo dopredu (netuším však, či sa to dá).

PříspěvekNapsal: 26 dub 2016 19:32 
VIP

Na TATL s AF jsem směrem z Evropy nadváhu nikdy neřešil, takže nevím. Ale třeba společné přepážky AF a KLM to na některých letištích to dost hrotí.
Naopak při cestě z San Franciska do Evropy byli u AF vždy extrémně otravní. I když jsem měl dva kufry (druhý připlacený) a jeden měl 21 a druhý 24,5 kilo, tak jsem to musel přeskládat, aby ani jeden nebyl přes 23 kilo. A stejně tak striktně vážili příruční zavazadla.

PříspěvekNapsal: 26 dub 2016 20:45 
Diskutér

afleben píše:
gigy píše:

Tie limity sa pre osoby na jednej letenke sčítajú. To každý jeden z cestujúcich bude mať podávanú batožinu cez 23 kg?
A čo tak tie najťažšie veci dať do príručáku, ten pri check-ine veľmi neukazovať a v najhoršom ho na gate zoberú a podajú. Ale už nebudú počítať váhy.

Len základný status FFP podľa mňa limit na podanú batožinu nezvýši. To skôr sa pozrieť do Manage my booking, či sa tam nedá nadváha prikúpiť za normálnu sumu. Pretože netuším, ako silne to kontrolujú (ešte som necestoval s preťaženou batožinou). Ale ak by kontrolovali, tak pálky za nadváhu, zistenú až na letisku sú kruté. To si radšej preventívne dokúpiť niečo dopredu (netuším však, či sa to dá).

ani silver a gold Flying Blue nadváhu nezvýší, loni to bylo, letos to zrušili, pouze je zavazadlo 23 kg navíc ( mezikonti lety), ale od silver. odlet z USA skutečně váží zavazadla ( zkušenost SFO, LAX, LAS, DFW, MIA a nechají ,,snížit hmotnost,, naproti tomu neváží palubní zavazadla.

PříspěvekNapsal: 29 dub 2016 12:49 
Diskutér

mate zkusenost jak striktne hlidaji AirFrance velikost prirucniho (vnitrostatni let z ORY)? Ten jejich limit 35cm na sirku je snad horsi nez vsechny lowcosty krom Wizzu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 224 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina