Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 čer 2019 16:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 523 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lufthansa
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009 20:48 
Administrátor

Zkušenosti se službami letecké společnosti Lufthansa.

Předmět příspěvku: Re: Lufthansa
PříspěvekNapsal: 06 pro 2009 23:37 
Administrátor

Vcelku pozitivní, když jsou letenky za libovku...

PříspěvekNapsal: 11 pro 2009 00:31 
Návštěvník

zdar, mel bych dotaz, nevite jak je to s bonusovyma letenkama u teto spolecnosti?
tata dost casto lita sluzebne a ma uz peknejch par mil na konte a v srpnu by si je chtel promenit za letenky, nevite jak to funguje, muze si vybrat libovolnej let a na ten to uplatnit, nebo tam maji nejaka omezeni? diky

PříspěvekNapsal: 11 pro 2009 21:54 
Návštěvník

letenky za mile sa menia cez http://www.miles-and-more.com/online/po ... &cid=18002
Tiez si tam mozes sledovat akutalne akcie
lufthansa: http://www.miles-and-more.com/online/po ... &cid=18002
austrian: http://www.miles-and-more.com/online/po ... &cid=18002

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 20:31 
VIP

Chtel bych se zeptat na platbu kartou u Lufthansy. Kupuju letenku na kartu a pisou:

Your etix® will be stored on the card, indicated below.

For identification at check-in, I will use: (na vyber je pouze karta, kterou platim).

Please note! The above chosen card is required at time of checkin for all flights.

Netusim co je etix, kazdopadne, opravdu to vyzaduji? Karta neni moje a tim padem ji u sebe mit nemuzu ...

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 20:49 
Administrátor

Etix je číslo elektronické letenky. Nikdy po mě nikdo nechtěl platební kartu s kterou jsem letenky bukoval. Řekl bych, že to mají spíše právně ošetřené, než že by to někdo v praxi vyžadoval. I když teď si uvědomuji, že jsem to měl asi vždy na číslo karty M&M. Při rezervaci je možné to tam zvolit. Založ si účet M&M a není co řešit...

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 21:20 
Diskutér

Luko píše:
Nikdy po mě nikdo nechtěl platební kartu s kterou jsem letenky bukoval. Řekl bych, že to mají spíše právně ošetřené, než že by to někdo v praxi vyžadoval.

Po kamaradovi jednou chteli videt kartu, kterou platil, u Qatar Airways v Zurichu, u LH jsem se na to minule v Praze ptal a pani mi rekla, ze to nikdy nechteji, ale kdo vi? :-) ale souhlas - proc se trapit, kdyz existuje M&M a zalozit si ho je velmi jednoduche :-)

Jinak u LH mi vadi jedina vec - jejich 747cky, ktere mam jinak tak rad, namaji ani IFE, ani individualni stelovani foukani vzduchu. Nejhorsi je, ze do MEX, kam ted v posledni dobe litam nejcasteji, nic jineho s LH nez 747 nelita, ale coz cena je prece jen a pouze na prvnim miste :-) a ta v posledni dobe, kdy ja to kupoval, byla vzdycky nejnizsi prave u LH ... takze na chybejici IFE si beru knizku (nemam problem za ten let ji precist) a na fukar se zabalim do deky, i kdyz ta od LH trochu kouse... :-)

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 21:28 
Diskutér

U LH mas pri rezervaci take moznost volby - bud po Tobe budou chtit u prepazky kartu kterou jsi platil nebo jejich vernostni kartu Miles and More. Pri rezervaci tu volbu provedes. Po mne ale nakonec nikdy na etix nechteli ani jednu a vzdy stacil jakykoli doklad totoznosti.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 21:32 
VIP

Diky za info. M&M jsem zakladal dneska a registroval jsem to na to, ale presto mi to nic jineho nenabizelo. Jestli jsem nezadal blbe, hm. No to je jedno.

Kazdopadne mi doslo, ze by to asi neproslo, protoze se pri platbe neptal na jmeno drzitele karty, pouzil evidentne primo jmeno cestujiciho, takze by neprosla platba.

No vyresil jsem to trapne jednoduchym zpusobem, az po odeslani prispevku jsem si vzpomnel, ze mi tu lezi moje karta (se kterou poletim urcite), ze ktere to muzu zaplatit a nechat si proplatit.

PříspěvekNapsal: 30 led 2010 03:01 
Diskutér

Lufthansa - voucher cca 50 EUR na lety do 31/12/2010 zadarmo

https://promotion.lufthansa.com/huaxia/?lid=en

akcia plati len do 31/01/2010 (tj. nedele)

Je to cinska akcia, takze po vyplneni formulara a obdrzani voucheru na mail treba samotnu letenku, ktora moze by aj na cisto europske lety, kupit so zvolenou krajinou "China" na http://www.lufthansa.com

Samotny voucher sa vklada tesne pred platenim. Odskusane, 2 letenky kupene.

Rekapitulacia podmienok:
The voucher can be redeemed between 01/01/2010 and 31/01/2010.
Travel must be between 01/01/2010 and 31/12/2010.
Vouchers are only valid for flights that are operated by Lufthansa and Lufthansa Regional Partner (incl. Lufthansa City Line and Eurowings).

PříspěvekNapsal: 30 led 2010 09:16 
Diskutér

Kód mám díky za tip, zkoušel jsi s ním hned něco rezervovat? Kam se pak zadává při rezervaci letenky?
Při rezervaci opět vyplňuješ místo koupě China, nebo normálně Czech R.? Já to nějak neobjevil.

PříspěvekNapsal: 30 led 2010 09:43 
Diskutér

Chapu to spravne, ze do toho 31.1. je mozne ten voucher ziskat ... ale booknout muzu do konce roku a porad plati ? Nebo ho musim i vyuzit do 31.1 ?

PříspěvekNapsal: 30 led 2010 09:50 
Administrátor

Nejprve děkuji "ruckalu" za info.

Kupón má platnost do konce ledna a lze jej aplikovat na cesty do konce roku 2010.

Rezervace je nutné provádět na čínské verzi stránek přepnutých do EN. Kupón se vkládá v předposledním kroku "Payment".

PříspěvekNapsal: 30 led 2010 12:11 
Návštěvník

ruckalu: vrele diky

PříspěvekNapsal: 30 led 2010 12:43 
Diskutér

Akorát mi není jasné tohle: The voucher is only valid on the country version of www.lufthansa.com for which the promotion code has been issued. If the departure country differs from the country version the voucher cannot be used.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 523 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina