Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 říj 2021 00:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 808 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Qatar Airways
PříspěvekNapsal: 09 led 2021 16:44 
VIP

lobogo19 píše:
lobogo19 píše:
Ja cakam mesiac na voucher, 4x urgovane cez call centrum. Zakazdym prislubene do 2 dni a stale nic.

Tak vcera po takmer 5 tyzdnoch dorazil voucher. Kupovane cez OTA, riesene priamo s Qatarom.

genialni, ze? Taky jsme kupovali DAR na mytrip, cca 86k, u QR cena 94k, zavolali jsme na QR, voucher včetně 10% navrch a mohli jsme koupit primo na ZNZ :D :D

PříspěvekNapsal: 10 led 2021 00:44 
VIP

Měl vůbec někdo letenku z Brna s Qatarem, přičemž první úsek je vlakem do Vídně? Na stránkách Rakouských drah se uvádí příklad, že pokud je letenka třeba ze Salzburg HBf, platí palubní vstupenka na vlak odkudkoliv z Rakouska i den předem. Zajímá mně, jestli tomu je tak i v případě ČR, tedy jestli na ní můžu jet třeba už z Chebu. Dozvím se to při check-inu na vlak, ten je možný ale udělat až 72h před odletem.

Předmět příspěvku: Qatar Airways
PříspěvekNapsal: 04 úno 2021 12:15 
VIP

Nechce se mi to hledat, tak se zeptám: míle/body se dají u FFP Qataru nějak převádět mezi účty?
Neví někdo? miro776? Prosím.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2021 12:20 
VIP

babička Lála píše:
Nechce se mi to hledat, tak se zeptám: míle/body se dají u FFP Qataru nějak převádět mezi účty?
Neví někdo? miro776? Prosím.

Qmiles , prevod za poplatek,,, https://www.qatarairways.com/en-cz/Priv ... miles.html

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2021 10:17 
VIP

Z dnesniho newsletteru od Marriottu - Save 10% on your next flight when you use the promo code MARRIOTT.... ale je tam nekolik omezeni.
https://www.qatarairways.com/en/offers/ ... 1000469924

Naposledy upravil petrk dne 21 kvě 2021 14:44, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2021 11:49 
VIP

petrk píše:
Z dnesniho newsletteru od Marriottu - Save 10% on your next flight when you use the promo code MARRIOTT.

nefunguje mi to..alespoň ne na PREMIUM na BUD-HKG

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2021 20:10 
Diskutér

The discount is valid only on flights originating from India, United Kingdom, Australia, United Arab Emirates, Indonesia, Saudi Arabia, Taiwan, Thailand, Malaysia, Hong Kong, Philippines, Singapore, South Africa, Vietnam, Egypt, Russia, Switzerland, Netherlands, Norway, Ireland, Algeria, Pakistan, New Zealand, Nigeria, Jordan, Kuwait, Belgium & Oman.

PříspěvekNapsal: 22 črc 2021 17:49 
Diskutér

Nevycházím z údivu, jsem přímo konsternovanej a když jsem koukal na recenze, tak jsem asi jediný. Podělím se o zážitek:
V květnu 2020 byla akce 21000 letenek zdarma pro učitelský personál, kam taky patřím. V noci jsem vstal, zaregistroval se a k mému překvapení v poledne oznámení, že jsem ji získal. Štěstí mě úplně zalilo, vybral jsem Bali (DPS) a jásal, že tam budu na podzim. Koronavir - přesun na jaro a potom nouzově na léto (23.7.). Postupem času mi nabídli místo toho na stejný datum Phuket - tak holt proč ne. Jelikož podmínky jsou hrozný, chtěl jsem to znovu přehodit na podzim.
A teď k věci - více než měsíc se snažím vůbec s někým spojit. Telefony do Kataru, Německa i přes pražský číslo. Většinou cca po 2 min to samo ukončí spojení. Asi 5 telefonátů to spojilo, cca po 45 min visení na lince. Pomoc absolutní nula, vždy, že se musí zeptat (cca 10 min ticho) a pak třeba odpověď - že do jiný destinace letět nemůžu a do toho Phuketu je to obsazený. Prý pro komunikaci používají pouze telefon, mail nepřipadá v úvahu. V tom mým Manage my booking nemůžu udělat vůbec nic, vždy to jen skočí na odkazy tel. čísel. I jsem se přihlásil do věrnostního programu (Burgundy status). Zkoušel jsem přes Messenger, tam mi třeba po 6 dnech pošlou automatickou odpověď, že mám zavolat. Od včera jsem zkoušel aspoň zachránit mnou zaplacené letištní poplatky - něco přes 3000, jejich tlačítko Refund absolutně nereaguje, buďto se stránka blokne a nebo to skočí na tel. čísla.
Upozorňuji, že vždy zadávám naprosto přesné údaje k identifikaci a jasný požadavek. Mám prostě pocit, že mě úplně odstřihli, jestli je to vůbec možné - něco jako blacklist tel. čísel, IP adres a účtu. A to to zkoušela sestra i žena. Vždy ze začátku se šlo spojit a pak rapidně horší a horší. Neříkejte mi, že jsem jediný.... Nebo, že aerolinka takové pověsti se rozhodla jednat takovým způsobem. Fakt čumím. Zajímaly by mě vaše názory. Dík

PříspěvekNapsal: 22 črc 2021 19:41 
Diskutér

Mám podobnou zkušenost, taktéž s učitelskýma letenkama a taktéž jsem měl let 23. 7. Už jsem to na podzim i na jaře dvakrát přesouval a to bylo vžy celkem rychlé. Minulý týden jsem volal x krát, buď nic nebo se musel operátor někoho zeptat a 10 min ticho, přesně, jak píšeš. Nakonec se v úterý poštěstilo a po 32 minutách s Valerií jsem to vyřešil a místo Ománu, který, pokud vím, turisty bez karantény nebere, jsem to změnil čistě na den a půl v Kataru na konci října. M.

PříspěvekNapsal: 23 črc 2021 09:13 
Diskutér

Fakt z mýho pohledu je takový přístup šméčko nebo scam. Těch telefonických pokusů bylo min. 50, mail a Messenger a My dashboard ani nepočítám. A najednou - po 27 hodinách mi odpověděli na Messenger po žádosti o refund, další komunikace na Messengeru (když jde o refund), tak odpovědi do 5-15 minut. Za ten čas a telefon by vyšlo určitě stejně si tu letenku normálně koupit od někoho jinýho.

PříspěvekNapsal: 10 zář 2021 22:29 
Diskutér

A ještě si rejpnu - 23.7. napsali, že peníze vrátí do 7-28 working days.... Tak jsem si 9.9. dovolil připomenout, že stále čekám na prachy. Tak prý "due to the high volume of requests" to bude ještě chvilku trvat :D Pětihvězdičková aerolinie jako vyšitá :D Vono to musí bejt šichta, to není jen tak....

PříspěvekNapsal: 11 zář 2021 17:13 
Návštěvník

nickcarter píše:
A ještě si rejpnu - 23.7. napsali, že peníze vrátí do 7-28 working days.... Tak jsem si 9.9. dovolil připomenout, že stále čekám na prachy. Tak prý "due to the high volume of requests" to bude ještě chvilku trvat :D Pětihvězdičková aerolinie jako vyšitá :D Vono to musí bejt šichta, to není jen tak....

Zvlastni, ja s nimi ted resil nekolik refundu, realne do tydne vse vraceno.

PříspěvekNapsal: 11 zář 2021 21:28 
Diskutér

No právě, to mi vrtá hlavou. Všude samá reklama, chvála, ocenění a sláva. Já zažil absolutní opak. Právě proto jsem sem napsal svůj comment. Nejsem paranoidní, ale z těch mnoha pokusů to tak jednoznačně vypadá - že se rozhodli mě nebo i ostatní v této akci zaříznout. Ani nevím, jak by to technicky zmákli, jestli by jim to za to stálo. Když místo mě volali známí, tak se vždy napoprvý dovolali hned (ze svýho čísla, pobočky Německo, Katar), po chvíli hovoru přerušení a pak už zase nic. Pak se třeba dovolali po 10 dnech pokusů a 40min čekání na spojení. Vždy úplně nesmyslný odpovědi a nulová pomoc. To fakt není možný, že by to byla náhoda a smůla. Ti, co zkoušeli volat místo mě tak čuměli jak péro z gauče. Jediné, na co zareagovali hned (do 10 min na Messengeru) byla zpráva, že letenku ruší a peníze pošlou.
Já kašlu i na to, jestli z nich prachy dostanu zpátky (130E). Mě zajímá, co se stalo. Přeci jen nápad dát 21000 letenek zdarma se jim možná po čase rozležel v hlavě a rozhodli se je nedat. I když risknout aféru a ztrátu pověsti - nevím.
Zažil jsem dělání změn u Ryanu a Easyjetu, to je pohoda největší. Vracení peněz třeba z autopůjčovny - pohoda. Jsou snad ještě ve středověku, ale provozujou letadla ? :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 808 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina